Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Trda bulica na vratu

Trda bulica na vratu

Stara sem 37 let in pred nekaj dnevi sem na vratu (tam kjer je hristanec/požiralnik) na desni strani zatipala trdo bulico oz. ta hrustanec primem iz obeh strani, je na desni strani izboklina, večja kor na levi strani. Me pa nič ne boli in je trda. Nisem prepričana, da bi bila to bezgavka. Nič pa nimam problemov s požiranjem ali bolečim grlom. Prosim za odgovor, kaj bi to lahko bilo. Me malo skrbi, da ni kaj resnega.

Hvala za odgovor.

Tole bi bilo vredno tipanja zdravnika, to bi lahko bilo ščitnica oz nekaj kar tam nima kaj iskati, bezgavka ali celo struktura, ki je normalno tam, vsekakor pokažite zdravniku kljub epidemiji
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Hvala za hitri odgovor. Ste me kar malo prestrasili. Je možno da je kakšen rak ali limfom. Ker bulica se drži hrustanca in je čisto trda. Pred tremi leti sem imela napade hitrega bitja srca in sem dala kri za ščitnico, ki pa je bila v mejah normale.lp

Nisem mislil nic zelo konkretnega, a ne maramo novonastalih bulic, za katere ne vemo kaj so. Sploh kar si zatipate sami, ko je to včasih normalna struktura, včasih kaj, kar zahteva zdravljenjw. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Nisem mislil nic zelo konkretnega, a ne maramo novonastalih bulic, za katere ne vemo kaj so. Sploh kar si zatipate sami, ko je to včasih normalna struktura, včasih kaj, kar zahteva zdravljenjw. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close