Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Motnja pozornosti

Motnja pozornosti

Pozdravljeni.
Sem 21 letni študent. Ko sem nekega dne zasledil kaj sploh motnja pozornosti je sem se v tem nekako našel. Videl sem podobnosti med mojim počutjem/obnašanjem in člankom.
Nikoli nisem bil pri zdravniku zaradi takšnih težav. Vendar mi je prijatelj pred časom ponudil njegovo mesečno zalogo Concerte (Alza 36). Takrat sem naredil dosti raziskave in sem jih jemal zelo skrbno in metodično. Moje obnašanje in počutje se je zelo spremenilo na boljše. Manj sem pozabljal, več stvari mi je uspelo dokončati. Skratka občutek sem imel kot bi se moje življenje znatno izboljšalo. Concerto sem jemal je takrat in nikoli po tem.

Zanima pa me kako bi lahko prišel do diagnoze oziroma do prave pomoči. Kje sploh začnem. Grem do mojega osebnega zdravnika ter razložim problem in me on napoti oz. kako to sploh gre.

Hvala že v naprej za pomoč.

Zdravo, v vse smeri je najboljse izhodisce vas osebni zdravnik, za vse bolezenske tezave je to najboljsa vstopna tocka, seveda pa vas zna napotiti k ustreznemu psihologu/psihiatru
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Zdravo, v vse smeri je najboljse izhodisce vas osebni zdravnik, za vse bolezenske tezave je to najboljsa vstopna tocka, seveda pa vas zna napotiti k ustreznemu psihologu/psihiatru
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.
nova
Uredništvo priporoča

Zdravo, v vse smeri je najboljse izhodisce vas osebni zdravnik, za vse bolezenske tezave je to najboljsa vstopna tocka, seveda pa vas zna napotiti k ustreznemu psihologu/psihiatru
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close