Najdi forum

Omotica

Pozdravljeni,
na vas se obračam s težavo, ki se mi ponavlja zadnje leto in sicer ; zjutraj, nekje pol ure po zacetku aktivnosti dobim v glavi cuden obcutek polnosti, nezbranosti, mogoce tudi utrujenosti in to traja nekje vso službo. Pogosto se mi dogaja blaga omotica in zanašanje, predvsem ob pogledu navzdol. Zaradi teh težav sem že imel nevrološki pregled, kjer pa zdravnica ni opazila okvar živčevja, sem normalno odziven.
Imam pa trenutno tudi problem z vratu in sicer imam bolečo celotno desno stran zatilja in sprednjega dela vratu, mislim da mišice in sicer so mišice zategnjene, večje (otekle) kot na levi strani. Mislite da bi lahko bila povezava med tem?
Moje misli precej uhajajo na multiplo sklerozo.
Hvala za odgovor.

Krvni tlak, tesnoba, slaba telesna kondicija, motnje ravnotežja.., čudo možnosti, ker pa je težava zelo nespecifična, jo bo težko pojasniti po netu.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Naj še povem, da sem star 24 let, v relativno dobri kondiciji saj planiranim in se poskusam skoraj vsak dan ukvarjati s sportom. Krvni tlak merim redno in po vecini ne odstopa od vrednosti 130/70… tudi nevrologinja je bila mnenja da je to anksioznost z nastanki paničnih akt, vendar se sam, po mojih obcutkih kar malo tesko strinjam s tem, saj nimam vecjih stresnih obdobij nasploh… Hvala Vam.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni, za anksioznost ne potrebujete stresnih obdobij ali oprijemljivih vzrokov, tako da to ostaja med bolj verjetnimi možnostmi. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close