Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Pritisk oz.naval mrzlega/toplega v glavi

Pritisk oz.naval mrzlega/toplega v glavi

pozdravljeni, že nekaj časa se mi dogaja, recimo 1-2x na teden, da dobim nekaksen pritisk na levi strani ali desni strani glave. najprej je obcutek hladnega in nato na koncu toplo. to traja 5-10 sekund. včasih mi potem postane malo slabo. bi morala iti do nevrologa? se lahko za tem skriva kaj večjega? prosim za odgovor, hvala

POZDRAVLJENI, poslali ste prazen odgovor. lahko še samo omenim da so ti občutki sedaj bolj pogosti, vsaki drugi dan. hvala in lp

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni, tisti prazen odgovor je bil sicer po nesreči, ampak ponazarja moje ideje o vaši težavi… žal ne vem, ne spominja pa me na kakšno nevrološko bolezen. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

spostovani, moje tezave trajajo ze okrog 10 let in sicer me ze spravlja v obup stalen,vsakdanji pritisk
-bolecina za ocmi,ce pritisnem ob zacetkih obrvi,me prav tako boli,vseskozi pa cutim sploh ne vem kako bi se izrazila,nek pritisk,tezke oci..
leta 2012 sem opravila MR glave,ni bilo posebnosti, lani slikanje vratne hrbtenice,ravno tako nic posebnega,razen nepravilne drze,cesar se zavedam in da moja hrbtenica naj ne bi bila v S ampak nekak cudno..nima veze.. uglavnem, zdravnica ne ve vec kam bi me poslala,nisem niti bila pri njej zaradi tega ker sem se nekak sprijaznila,ampak je zadnje case katastrofalno,imam dva otroka,3leta en in 2 meseca drug,sem strasno utrujena,ze nasploh,pocutje na nuli,prav tako nisem zadovoljna z zivljenjem,sluzbo,odnosom s partnerjem,skratka, bi rada videla,da je za moje tezave krivo moje psihicno stanje,pa vendar me po drugi strani skrbi,kaj bi se lahko pomenile moje tezave,kam bi me zdravnica se lahko napotila?
se nekaj,bledost,sem grozno bleda v obraz,stalno poslusam od drugih,ce ima kaj veze z zgorjo tezavo…
se zahvaljujem za odgovor

Seveda bo po netu nemogoče razvozlati težavo, ki traja 10 let in jo je obravnavalo že več zdravnikov in mnogo preiskav. Vsekakor se je vredno posvetiti psihičnemu stanju, tesnobi ali morebitni depresiji in boste videli, kaj od težav bo sploh še ostalo. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

POZDRAVLJENI, zopet se vam javljam. glede na to da se mi ta pritisk v glavi oziroma naval mrzlega in vročega pojavlja sedaj vsak dan bi rada opravila preiskave. zanima me ali je smiselno opraviti mr glave? ali je bolje tudi opravit 3D TOF – angiografijo ? ali kar oboje?

Mislim, da je treba začeti s pregledom pri osebnem zdravniku in ne s preiskavami. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close