Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina slabosti

slabosti

pozdravljeni, stara sem 31 let, imam 2 otroka, drugega dojim že 2 leti. težave imam z tesnobo in panični napadi. od novembra dalje se mi pojavljajo slabosti ki trajajo včasih 3 dni včasih 1 teden in potem je par dni mir. bila sem pri osebnem zdravniku ki me je dal na uz trebuha. tam je bilo vse ok. zanima me ali so slabosti povezane z mojo tesnobo ali se za tem skriva še kaj drugega. je lahko rak trebušne slinavke? ne vem čisto sem že na koncu ker me je strah.

Pozdravljeni , slabosti so lahko povezane s tesnobo in pogosto so, seveda pa po netu tega ne morem zanesljivo trditi za vas. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni, zopet se obračam na vas. po 2 tednih premora so slabosti zopet nazaj. včasih se mi zdi da bom skupaj padla in sem slabotna. zdravnik pravi da je vse ok in mi dal nolpazo. katere preglede bi mi vi še predlagali? nekaj mi je omenjal tudi gastroskopijo ampak se potem ni odločil za njo. res me je strah da nisem resno bolna. hvala

nova
Uredništvo priporoča

Še vedno je tesnoba med najbolj osumljenimi, pogovorite se še o tem. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

ZDRAVO, naredila sem samoplačniško gastroskopijo. imam bakterijo helicobacter pylori. ze 10dni imam antibiotike ampak nimam občutka da je boljse. obcasne slabosti so se, apetita nimam, shujsala sem ze 5kg v 14 dneh. ali bo po končanih antibiotikih kaj boljše? zjutraj se počutim slabotno. ali naj po prenehanju antibiotikov grem spet k zdravniku če ne bo boljše?

Po zaključeni terapiji z antibiotiki in zaviralcem protonske črpalke, ki ga imate predpisanega zraven, se preveri če je bilo zdravljenje učinkovito z dihalnim testom, seveda pa izboljšanje ne pride tako hitro in zgolj zaradi antibiotikov. Kep pozdrqv

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

pozdravljeni, še vedno imam dieto vendar pa se slabosti še pojavljajo. urea dihalni test imam šele 25.4. Zanima ali lahko slabosti izvirajo še od kje drugje? res me že moti tole ker moti moje vsakdanje življenje. ko sem bila na uz trebuha mi je zdravnik rekel da slabosti lahko izvirajo tudi iz glave da naj grem k nevrologu. kaj menite? hvala in lp

Slabosti so uzredno nespecifična težava in lahko izvirajo iz marsičesa, možnosti je skoraj neomejeno in tesnoba je ena izmed njih.
Lep pozdarv

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close