Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Zanima me…

Zanima me…

Zanima me,če se pri pregledu krvi-hem,bio , na krvi vidijo rakave spremembe?

Pozdravljeni, odvisno katere mislite, ampak načeloma ne. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Spremembe na grlu!Namreč že 2 meseca me boli grlo,včasih kak dan ne,pa spet…Decembra sem bila pri os.zdravnici in mi je naredila bris,ki ni pokazal bakterijskega vnetja oz. nič konkretnega,pred 2 tedna sem bila ponovno pri os.zdravnici,dala mi je pregledat kri,izvidi normalni,češ,da je to pač prehlad,da ni zdravil,razen čajčki in domača lekarna.Med tem časom sem uporabljala angal,septabene.Zdaj jemljem tbl.iz ameriškega slamnika.Grlo me pa boli ob požiranju sline,pa čutim,da imam “polno” grlo-predvidevam,da sluz.Sedaj me je strah,če je možnost raka na grlu,požiralniku.Naj grem ponovno na pregled?Ali bi se na krvi videlo,če se kaj dogaja?Hvala za odg.Lp

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni, če ni okužba, je lahko npr refluks oz zatekanje želodčne kisline navzgor. V vsakem primeru vam rešitev predstavlja zgolj pregled, v vmesnem obdobju lahko poskusite sami z antacidi oz zdravili “proti” želodčni kislini. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Kakšne preglede predlagate?ORL?

Vsekakor se najprej pogovorite malo natančneje z osebnim zdravnikom in morda podebnih pregledov sploh ne boste potrebovali. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close