Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Med veliko potrebo zbode/zaboli pod rebri

Med veliko potrebo zbode/zaboli pod rebri

Zdravo,

že cca. 2 leti čutim večinoma stalno prisotno bolečino na levi strani pod zadnjimi rebri (v višini žličke). Opravil sem veliko testov (pljuča, srce, hrbtenica, želodec), zaključek: da verjetno bolečina izhaja iz kosti/mišic.

Se mi pa je že ene 3x zgodilo, da me je točno na tem mestu zbodlo/zabolelo na začetku opravljanja velike potrebe.

Je lahko to indic, da je lahko kaj narobe s črevesjem, danko,…? Moški, 40 let.

Hvala.

lp

Pozdravljeni, vlede na opis bi bolečino v rebrih pri odvajanju, prej pripisal napenjanju, ki vključuje mišce, ki se pripenjajo tja, kot pa dogajanju v samem črevesu. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

tudi jaz imam ze 5 let to bolecino pod rebri. po. vseh preiskavah so mi rekli isto… kostno misicna bolecina… kaj pa lahko naredim razen da to prenasam pa ne vem. ce ugotovite javite prosim se meni.

nova
Uredništvo priporoča

Sicer ne vem kaj so bile omenjene “vse” preiskave, pogosto pomaga neko obdobje jemanja protivnetnih zdravil, nesteroidnih antirevmatikov, seveda po presoji osebnega zdravnika. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Meni so opravili alergijske teste,plus celialkija, gastroskopijo,uz trebuha kolonoskopijo, magnetno resonanco hrbtenice, rtg rebrnega predela, tudi dali. ze antidepersiv… vendar sama ugotavljam da me boli zaradi. crevesja kjer je vsak popoldan prevec plinov in zacne boleti. naredila sem teste za intoleranco na hrano izlocila zivila a spremembe ni.

Njah, morda gre pa zgolj za razdražljivo črevo..
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close