Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Odgovori zgolj na kratka vprašanja!

Odgovori zgolj na kratka vprašanja!

Ker se srečujem z vedno daljšimi, tudi po več strani dolgimi vprašanji, ki jih ob obilici vseh vprašanj in seveda rednga dela, nikakor ne morem niti natančno proučiti, kaj šele nanje odgovoriti, niti pisanju dolgih ekspertiz forum ni namenjen, nanje odgovorov ne bo. Hvala za razumevanje

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Zakaj ste meni zbrisali napisano o težavi, ki jo imam od danes?

Nič nisem zbrisal

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.
nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani,
prosim za vaše strokovno mnenje.
Sem 17 tednov noseča, respiratorna infekcija gornjih dihal. Žrelo resnično močno prizadeto, obilo izkašljanega gnoja (ni samo sluz), nosni kanali popolnoma neprehodni, občutek pritiska na sluhovode, vročine nimam ob infekcijah nikoli in tudi sedaj ne.
Izvid krvi: sedimentacija 43, CRP 35, levkociti 9.3, limfociti mali % 18.3, bazofilci 8.1, bazofilci št. konc. 0.75.

Antibiotik ( zdravnica ga je predpisala brez pregleda krvi) in Nasonex sprej da ali ne, glede na nosečnost?

Že vnaprej hvala za odgovor.
Lp

Zdravo, izvid sam po sebi ne govori za bakterijsko okužbo dihal, res pa vas je zdravnica pregledala, jaz pa ne in ne morem dvomiti v njeno pravilno odlocitev. Če je antibiotik primeren za jemanje v nosecnoati ne morem oceniti, saj niste napisali, za katerega gre
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Hvala za vaš odgovor dr. Rebolj.
Lp

New Report

Close