Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Čudni glavobol

Čudni glavobol

Pozdravljeni, stara sem 46 let, sicer dokaj zdrava. Imam povišan krvni pritisk in jemljem zdravilo Enap. Imam tudi holesterol, za kar uporabljam Sinvacor. Glava me je do sedaj bolela občasno in dva ali tri dni pred menstruacijo.
Prejšnjo sredo sem se zopet zbudila z glavobolom, ki je popoldne ponehal, se nadaljeval v četrtek in petek. V soboto je bilo malo bolje, v ponedeljek in danes pa spet slabo. Imam neko čudno bolečino, ki se širi v desno uho. Zdi se mi, da prihaja iz vrata. Zdi se kot, da mi nekaj pritiska na uho. Tudi sicer me boli glava, včasih me le pika, včasih me stiska v desni in levi senci. Kot, da bi me nekdo stiskal. Ni pa to tako močna bolečina, da ne bi mogla funkcionirati. Če vzamem Lekadol je morda nekoliko bolje. Merila sem si pritisk, ki ga imam kljub jemanju tablet povišanega – 95/145. Včeraj sem bila pri osebnem zdravniku, ki mi je dal le napotnico za odvzem krvi in urina v laboratoriju in dejal, da naj si spremljam pritisk in se
slišiva. Mene pa vseeno zelo skrbi.
Katere preiskave mi svetujete v primeru, da ne bo bolje? Kaj lahko storim sama? Kaj bi to lahko bilo?
Najlepša hvala in lep dan.

Pozdravljeni, še vedno je možno, da vas dejansko boli vrat ali imate vneto uho. Lahko pa je zgolj oblika enega “običajnih” glavobolov. Večinoma zadošča že pregled pri osebnem zdravniku. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close