Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina vnetje secil

vnetje secil

Pozdravljeni.
Konec oktobra sem sla k zdravniku, zaradi pogostega uriniranja in povisane telesne temperature (do 37,9). Predpisal mi je skatlico primotrena (sem alergicna na penicilin). Nekje 3 tedne po tem, se je vnetje ponovilo. Predpisal mi je Skatlico ciprobaya, za 4 dni sem sla nazaj na kontrolo, ker se stanje ni izboljsalo, in mi je predpisal se eno skatlico ciprobaya. Pojavilo se mi je tudi vnetje noznice, je zdravnik rekel da verjetno od antibiotika, in mi je predpisal skatlico Canesten vaginalne kreme. Vnetje noznice sem si pozdravila, vnetje secil je bilo par dni umirjeno, sedaj pa imam zopet povisano telesni temperaturo (37,6). Sem sla k zdravniku, mi je rekel da je verjetno viroza, odprl bolnisko, in sem sla domov. Sedaj je minilo ze 5 dni, stanje ni boljse, cel cas se pocutim slabo, imam povisano telesno temperaturo, pogosto hodim na wc.. Naj povem, da nisem prehlajena, ne tece mi iz nosu, ne kasljam. Zakaj se mi vnetje pojavlja? Kaj lahko sama naredim? Hvala za odgovor ze vnaprej

Glivična vnetja ob jemanju antibiotikov so pogosta in nič nenavadna, tu ni torej nič sumljivega. Dokler gre za različna vnetja ki jih povzročajo različni povzročitelji, ne moreva govoriti, da se ponavljajo, saj tudi ob vnetju sečil lahko seveda staknete neko virozo. Za kaj gre, pa je seveda vedno možno ugotoviti s pregledom urina in/ali krvi. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close