Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Vrtoglavica, slabost, tresenje rok

Vrtoglavica, slabost, tresenje rok

Spostovani.

Stara sem 23 let, v zacetku septembra so se mi zacele pojavlati tezave; vrtoglavica (ne kot vrtenje prostora, bolj kot nihanje prostora), slabost (brez bruhanja ampak siljenje se posebej ob hrani), tresenje rok.
Bila sem pri zdravnici, ki je pregledala pritisk, kri, urin, blato. Vse ok.
Naprej me je napotila na mr glave, ki ga imam sele januarja. In sedaj moram cakati se dva meseca.
Ali mi lahko svetujete kaj si se lahko pregledam do takrat? Pripravljena sem si preglede tudi placati. Vedno bolj sem utrujena, ne morem opravljati osnovnih vsakodnevnih opravil, s hrano se silim saj sem od nekdaj zelo suha in me skrbi da ne bi se bolj shujsala, obcasno mi piska v usesih, nimam koncentracije, ze osnovni pogovor mi predstavlja napor, tezko gledam. Kaj bi to lahko bilo? Kaksna bolezen oz kaksne preglede bi se lahko opravila? Mislim, da sem dovolj dolgo cakala in stanje ni minilo. Ne rada delam paniko, ampak sedaj to traja ze predolgo. Aja pa se to, nimam stresnega zivljenja, spim vredu (razen malce zbujanja), druzinsko okolje in prijatelji so ob meni, studij ni naporen, sedaj me pocasi zacenja skrbeti ker vedno manj obiskujem predavanja in lezim v postelji ponavadi do dveh popoldne, ampak pred tem je bilo vse ok.

Lp

Pozdravljena, med čakanjem na mr, bi pregledal hormone ščitnice, če še niso bili, žal ne vem kaj je vlključeval tisti pregled krvi. Me bi me pa na koncu presenetilo, če bi šlo vsaj bmv dobri meri za psihične, depresivne težave, fajn bi bilo, da te možnosti ne zavračate že v naprej. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close