Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Krvavitev iz anusa

Krvavitev iz anusa

Zdravo. Stara sem 22 let in imam ze od malega tezave z zaprtjem, ze vsaj 5 let pa me ob odvajanju trsega blata boli in pece in posledicno na vc papirju opazim kri. Po tem me vcasih srbi in pece. So to hemoroidi?

Največkrat so hemeroidi ali analna razpoka. Ob priliki je vseeno vredno pokazati zdravniku. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Spoštovani.

Na vas se obračam z vprašanjem.
Ze vec kot mesec dni se zdravim pri ginekologinji z razlicnimi tabletami: sumamed (2 tableti na enkrat) in efloran, vagisan, difluctan, klimicin in canesten, fluomizin. Ugotovila mi je candido albicans in staphylococcus aureus. Ali lahko vse te tablete vplivajo na prebavo? Namrec ze kar nekaj casa opazam, da se moje blato potopi, sicer je formirano, ampak nikoli ne plava na vodi. Pred dvema dnevoma sem opazila tudi malo krvi na papirju ob prvem potegu, potem naprej ne. Blato se mi ne zdi drugacne barve, je rjavo. Bolečin ob iztrebljanju nimam, občutim pa manjšo nelagodnost ob zacetku iztrebljanja, samo tisti prvi trenutek, kot bi me nekaj pikalo. Naslednji teden sem sicer prijavljena k osebni zdravnici, vseeno me zanima vase mnenje.

Hvala.
Lp

nova
Uredništvo priporoča

Se sprašujem, zakaj bi morala dotična reč plavati na vodi? Saj so večinoma neplavalci in tudi prav je, da izginejo v globine in ne strašijo naokrog. Sicer pa ta zdravila vplivajo na prebavo, kri na papirju pa največkratv izvira z zadnjega dela črevesa, razpoke ali hemeroidov. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close