Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Glavobol

Glavobol

Spoštovani,

lepo prosim za vaše mnenje. Stara sem 33, prejšnji teden sem zbolela, sklepam da za virozo (cca 4 dni me je zelo bolel želodec, bilo mi je zelo slabo in temp. sem imela cca 38,5, bruhala nisem). Pri zdravniku nisem bila. Stanje se je po nekaj dneh umirilo. Me pa od te bolezni dalje vsak dan boli glava (danes že četrti dan) in sicer zjutraj, ko se zbudim, nato bolečina poneha že po kakšni uri odkar vstanem, tudi brez lekadola. Zdi se mi čudno, ker takšnega glavobola še nisem imela. Čim se zbudim, še preden vstanem, čutim, da me boli glava – predvsem okrog levega očesa in senc, skratka bolj leva stran glave. Ali je možno, da je ta glavobol zgolj povezan s preboleno boleznijo, ali je možno, da ni bila viroza ampak kaj hujšega? Je to kaj nevarnega? Hvala in lep pozdrav.

Pozdravljeni, čisto možno je, da je v povezavi s to ali z morda neko novo virozo, tudi sicer se je zadnje case oglasilobpri nas veliko ljudi z glavoboli v povezavi z virusnimi okužbami. Seveda pa vam po netu ne morem jamčiti, da je to vzrok pri vas. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close