Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Modrnostni zob

Modrnostni zob

Lep pozdrav , pred parimi dnevi natančneje v torek sem izpulil modrnostni zob spodaj levo. Operacija potekala brez zapletov in zob je biu lepo izklesan. Dobil sem tudi par šivov. Naslednji dan torej v sredo pa sem se zbudil ves otecen. Ta otekline je trajala vse do petka potem pa je vidno popustila. Ko je popustila oteklina sem opazil da imam “na licu” blizu dlesni neko bulico, ki pa na dotik ni bolela prav nic. Prav tako sem si pregledal okolico šivou ce je kaj narobe z rano in ni blio posebnosti..nobene rdečice ali izcedka.. sedaj imam to bulico ze od petka in ostaja vedno iste velikosti.. v torek imam za pobrat ven šive..zanima me če je imel kdo že podobno “težavo” ker res nevem ali je ta bulica normalno za tak poseg.

Pozdravljeni.
Glede na to, da imate odvzem šivov čez 2 dni, da nimate vročine ali bolečin v predelu te bulice in da se ne veča, jo pokažite vašemu zobozdravniku ob naslednjem obisku (napisali ste v torek – torej čez 2 dni). Po opisu je lahko v povezavi z odstranitvijo modrostnega zoba. Na sluznici ustne votline bi lahko šlo za kolekcijo tekočine, stanje po poškodbi sluznice; če pa je na koži lica, bi lahko bila bezgavka.
LP.

*** Lep pozdrav. Mojca Klančar Dolinar, dr. med., spec. druž. med.

New Report

Close