Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina aritmija in concor

aritmija in concor

Spoštovani !

Že nekaj časa mi srce bije zelo neredno, nekako preskakuje, včasih zamudi en utrip potem pa dvakrat ali trikrat udari hitro in močno, tako da je zelo moteče, pod prsnico začutim kot da se je tam nekaj obrnilo in sili me na kašelj,Včasih se to zgodi tudo 5 x v minuti, potem pa je nekaj časa normalno pa se spet ponovi. Pomirjevalo ne pomaga, Šla sem k svoji zdravnici ki mi je predpisala concor 2,5 zjutraj, pritisk imam nizek, največkrat 100 do105 in 50 do 60, tudi utrip ponavadi,kadar ni tega preskakovanja ,ni večji od 60 v mirovanju. Prebrala sem, da je concor zdravilo za zdravljenje visokega pritiska in znižanje frekvence utripa. Kaj mi priporočate ?

Hvala za vaš odgovor in lepo pozdravljeni!

Pozdravljeni,
svetujem slediti navodilom osebne zdravnice, a s pametjo. Concor oz. bisoprolol je tudi zdravilo proti aritmiji, ki jo navajate. Če je frekvenca pod 50 na minuto ali če boste omotični in zdravilo slabo prenašali, se posvetujte s svojo zdravnico, ki bo odmerek prilagodila.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

Hvala za odgovor.
Lepo pozdravljeni!

New Report

Close