Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Ostra bolečina v prsnem košu

Ostra bolečina v prsnem košu

Pozdravljeni,
pred tednom dni, se mi je na desni strani telesa oz. prsnega koša pojavila ostra bolečina. Ta bolečina se je sprva nahajala na hrbtu na rebrih in se nato razširila do ramena ter vratu. Je zelo ostra bolečina, kadar ležim na hrbtu je neznosna in se težje vstanem s postelje, prav tako ne morem ležati na desni strani telesa. Stara sem 17 let, sem nekadilka vendar pa večino časa preživim za računalnikom in imam vase usmerjen ventilator. Redno hodim na sprehode, drugega gibanja ne opravljam. Ni prišlo do poškodbe ali udarca. Zanima me, ali me je samo napihalo in imam ”prehlad” mišic, ali je to kaj resnejšega? Za obisk zdravnika se mi še zdi prehitro saj je bolečina obvladljiva in se ne zmenim zanjo čez dan, zato sem se raje obrnila na forum. Hvala že vnaprej!

Pozdravljeni,
se strinjam, da ni nič hudega. Malo več gibanja, malo telovadbe, ne stalno sedeti ali celo ležati pred računalnikom! Pa bo minilo.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close