Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Bula za ušesom

Bula za ušesom

Že dva meseca opažam bulo za ušesom na mastoidni kosti. Lahko, da je tam že od vedno, je pa velika v velikosti graha. Ker se ni zmanjšala, zrastla pa tudi ne, me je doktorica napotila na ultrazvok, misleč, da je bezgavka. Tam so mi povedali, da gre pravzaprav za kost? Rekli so mi, da gre verjetno za neenakost mastoidnih kosti. Ampak velikost graha (tudi taka oblika je) je malo veliko samo za anatomsko nepravilnost? Nekako nisem pomirjena in sem zelo zaskrbljena. Ali je lahko kostni tumor ali kaj drugega nevarnega? Zaradi prometne besreče sem imela tudi rtg vratne hrbtenice, dve projekciji. Bi se tam kaj videlo? V izvidu ne piše nič. Bula ne ne Boli nič, moja kri je bila temeljito pregledana, in je vredu, vključno s sedimentacijo, fosfatazo….prosim povejte kaj bi storili na mojem mestu? Hvala!!!!

Pozdravljeni,
zdravniške nasvete ste dobili na podlagi dokazov in ni razloga za dvom. Spremembo samo opazujte. Če se še naprej ne bo nič spreminjala, vsekakor ne potrebujete dodatnih preiskav.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close