Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Bolecina

Bolecina

Pozdravljeni. Ce vec kot en tedn me boli v na desni strani kjer je slepic.. zacelo pa se je ko sem se vece v postelji premaknila in se je zacutilo v predelu slepica premik necesa. Od tedaj mi je slabo me tisci v predelu slepici nazaj ven v ledvice..tudi hrana mi ne odgovarja… Je pa res da se je to zgodilo v casu menstruacije in niti menstruacija ni bila to kar bi morala biti.. jemljem tudi kt… Naredila pa sem test nosecnosti first sign.. in je v polju kjer bi naj bila nosecnost bila zelo rahla crtica.. bi lahko bila nosecnost al je vse to zaradi slepica?

Pozdravljeni,
ne vem, a v 4 dneh se je verjetno to že razjasnilo. Če je vnet slepič, ste morali že do zdravnika.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

Pozdravljeni,

19.6 sem bila operirana za ingvinalno kilo(laparoskopsko-vstavljena mrezicA). Naceloma , saj po mojih obcutkih se je zadeva uredila (imela sem hude bolecine, ki jih zdaj na tistem predelu vec ni), se pa se vedno pojavljajo dolocene bolecine,v primeru da predolgo stojim/hodim (naporom se izogibam), ali pa kar tako. Je neka “cudna” bolecina, na trenutke zaspika ostro, vcasih je topa. Hodim
normalno, sklanjam se ne, razn ce je kaj pac treba za normalno zivljenje 😀
Zanima me koliko casa je ta bolecina lahko se prisotna,oz poteka celjenje. Kontrole nimam
narocene, bom pa sicer sama sla vorasat kako je stem. Bojim se namrec da se ni ponovilo(kila je bila sicer zeloo mala, tezko tipna, vidlo se je sicer na UZ)

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni,
tako zbadanje ali top občutek se lahko pojavlja še nekaj mesecev, a ne pomeni ponovitve kile.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

Pozdravljeni,

Pisem se 1x glede kile..od operacije je minilo 2 meseca, na trenutke me se zbada. Tezava pa se je pojavila par dni nazaj(3?) na dopustu, ko
me je zacelo zelo bolet, verjetno zaradi hoje..v mirovanju mine. Trenutno sem v nemciji, kjer bom se par dni..In ne vem kaj narest…za sekundo sem mislila da je ze slepic, vendar predvidevam da bi to zelo bolelo, tudi v mirovanju. Kasna druga ideja se? Probam mirovari kar se da, vendar seveda doma tudi skoz ne gre bit 🙂

lp

Pozdravljeni,
ni nič hudega, počivajte, kolikor se da. Če ne boli, ko počivate, ne gre za noben zaplet ali vnetje.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close