Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Hitro bitje srca

Hitro bitje srca

Pozdravljeni rada zanima me Vaše mnenje glede hitrega bitja srca kaj se mi dogaja preblizno že dve leti. Po dolgem casu mirovanja ali ko se zbudim imam bitje srca 105, vcasih pa tudi v casu sedenja od 120-136. zdravnica me je poslala na ekg in ostale potrebne preiskave in so mi tam rekli da bi morala dobiti tablete zaradi nepravilnega bitja srcja vendar ko sem rezultate dala svoji zdravnici je ta rekla da ne razume kaj piše na na njih. Kaj menite bi lahko to bilo saj se to dogaja vsak dan.

Pozdravljeni,
najprej je potrebno izključiti bolezen ščitnice, slabokrvnost in iz posnetka EKG skušati najti vzrok hitrega bitja srca v mirovanju. Če gre za tako imenovano nadprekatno tahikardijo, se kardiologi odločijo ali za zdravljenje z zdravili ali za poseg, ki se mu reče ablacija. Pojdite nazaj k zdravnici. Izvid mora biti napisan tako, da ga vsak zdravnik razume. Če ni, naj preiskovalca vpraša, kaj je z napisanim mislil!
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close