Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina KAJ SE DOGAJA Z MENOJ

KAJ SE DOGAJA Z MENOJ

Pozdravljeni,

Star sem 32let.Ze 14 dni opazam,da z menoj ni vse vredu.
V grlu cutim cmok.Ko pogoltnem slino se mi zdi ko da je v grlu neka sluz oz me nekaj moti.Ne morem tega ven izkasljat.Poskusam pokasljevat pa ne gre.Obcasno me bolijo tudi sklepi.Kolene, komolci.Bolecine so tudi v ledvicah,cmvendar to le obcasno.Niso prisotne cel dan.Nenormalno sem utrujen.Oci se mi kar zapirajo cez dan.Vec krat me tudi zebe potem mi je vroce,potem me spet zebe.Skratka pocutim se slabo.
Vrocina v teh 14 dnevih ni bila prisotna.Ne boli me grlo,ne kasljam,nimam polnega nosa.Skratka nobenih simptomov viroze in prehlada.
Opazam pac,da se ze vec kot 14 dni ne pocutim vredu.

Bojim,se da bi lahko bili to kaki simptomi raka,ali kake nevarne bolezni.
Sem kadilec.Kadim ze 2leti.Pred 1 mesecem sem imel pregled pri pulmologu.Na pljucih je vse vredu,spirometrija je vredu.Slike pljuc vredu.
Bi lahko bili to kaki simptomi raka?Ko se je zacelo to slabo pocutje so me 3 dni se bolele bezgavke na vratu.Oz pri grlu.Grlo me ni bolelo ampak mi je v bezgavkah otripalo,cukalo, pekoc obcutek.Potem pa so se zaceli simptomi utrujenosti,slabega pocutja,bolecin v ledvicah,bolecine v koleni,komolcih.Nenormalno me je srbela tudi koza.Sploh na obrazu,rokah,bedrih.Zdaj je srbecice manj.
utrujenost in bolecine pridejo zvecer malo bolj do izraza.In pa zjutraj, cez dan pa je malo manj.
Prosim za pomoc.

Hvala

Pozdravljeni,
svetujem vam, da greste k zdravniku, da ne bova ugibala, kaj vam je. Vsekakor to NISO simptomi raka. Lahko je utrujenost povirozi, lahko je vaskulitis, bolezen ščitnice, nadledvične žleze, pa še kaj bi se našlo. S preprostim pregledom in enostavnimi laboratorijskimi testi se to preveri.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close