Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Boleča leva roka

Boleča leva roka

Pozdravljeni,

Že pol leta me boli leva roka, predvsem ko dvignem roko da se oblečem, Ali pa recimo si od zadaj zapenjam modrček. Takrat me fejst boli, ko jo mal pomasiram in premigam je takoj bolje. Torej vsakič ko se oblačim so kar hude bolečine. Boli me od ramena do komolca, kot da bi bila notranja bolečina v mišicah, prej me je bolelo samo rame zadnji mesec se širi in me boli do komolca. Rentgen, ultrazvok ni nič pokazal da bi bilo kaj zlomljeno ali obrabljeno, krvni izvid ok, test sem naredila tudi na borelijo pa je negativen. Sedaj čakam na fizioterapijo, upam da bo kaj pomagalo. Pa zadnji mesec zelo malo spim, kar ne morem spati, zbudim se recimo ob dveh in bedim do jutra. Težave so se pa začele ko sem zunaj neogreta kosila z ročno koso. Prosim za kakšen nasvet, pomoč, stara sem 37. Hvala, lp

Pozdravljeni,
FT oziroma izvajanje vaj, tudi masaža pomagajo. Prvi čakate, drugo delajte sami, na masažo pojdite parkrat, ker pomaga. Če po nekaj mesecih ne bo pomagalo, pojdite nazaj k zdravniku, da se preveri, če je treba še kaj v terapiji dodati.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close