Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Zdravnica na endokrinologiji zavlečuje

Zdravnica na endokrinologiji zavlečuje

Spoštovani!

Rabim vaš nasvet. 14.2. sem bil na pregledu na endokrinološki kliniki. Še do danes nimam izvidov. Klical sem tja in sem zaprosil naj mi pošljejo laboratorijske izvide. Kot vidim, so bili izvidi gotovi že 21.2. Kaj torej endokrinologinja dela, da v dveh mesecih ne napiše mnenja?? Meni se zdi to nedopustno. Po telefonu mi je sestra povedala, da pri njih traja malo dlje. Malo dlje? Več kot dva meseca?? Pa čeprav so že 7 tednov tam izvidi, ki niso v redu. Tolk sem jezen, trudim se za svoje zdravje, imam tri kronične bolezni, naredim vse, da bi bilo bolš in pol me neka oseba, kateri je to dolžnost ima tko za norca??
Torej zanima me, če je ta zdravnica v prekršku, da tako dolgo zavlečuje ali ne? Ker jo bom res šel poiskat naslednji teden na kliniko. Potem pa bo spet problem, da smo kao pacienti nestrpni ali kako?

Lep pozdrav!

Pozdravljeni,
vi kar pojdite v KC, saj zdravniki nimajo z zamudami z izvidi ničesar. Zdravnik na sekundarnem nivoju narekuje izvid v diktafon, administratorka, ko pride na vrsto, po diktatu zapiše. Jaz tipkam sama, na sekundarnem in terciarnem nivoju pa ne.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close