Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Pomoc prosim

Pomoc prosim

Spostovani! Vec ne vem kaj naj storim, ker sem na koncu z zivci. Stara sem 30, rodila enx pred letom dni. Nosečnost in porod bp. Nasplosno sem hipohondricno usmerjena ze od otroskih let. Pri 19letih so se pricele migrene z avro, katere so se zacele nekje eno leto po jemanju kt. Nekje v istem casu sem dozivela panicni napad, ne vem ce je res bil (slabost iz zelodca v glavo ali.obratno, obcutek, da se bom onesvestila, hitro bitje srca, bledica, hladen pot, grozen strah, da bom umrla, tresenje rok, trajalo kako uro skoraj, nisem sla k dr, naslednjič povedala za pripetljaj in bilo receno, da panika). Kt sem.nehala.jemati zaradi migren. Aja naj povem, da sem tudi kadila ob migrenah. Ne kadim vec ze dolgo. Migrene so se mi zreducirale iz napada vsake tri mesece na dvax letno, ampak.opazam skoraj pred vsako menstruacijo neko avro,ki traja po par minut, je pa samo v obliki vidne avre, torej da vidin

Pozdravljeni,
ne razumem, kaj me pravzaprav sprašujete. Mislim, da zelo dobro obvladujete svoj položaj. Glavobol 2x letno naj ne bi bil kakšen velik problem. Če je drugače, mi napišite še 1x.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close