Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Kaj bi to bilo

Kaj bi to bilo

Pozdravljeni. Pri hoji me danes malo boli, ne zelo,obmocje na zadnjem delu mec, en.mali del … kot bi me bolela misica. Občutim pa od vceraj tudi pekoc obcutek občasno … na nartu pri velikem prstu.in sredini nato pa po notranjo.strani.mec do kolena. Bi bila.lahko.tromboza? V to.nogo sem se udarila pred.mesecem in pol na stegnu in sem imela modrico. Zdaj.me vec ne.boli ta modrica, čisto.malo.se.je.opazna. cudno,da tako.dolgo.

Pozdravljeni,
tromboza je malo verjetna, a brez pregleda se je zanesljivo ne da izključiti. Če otekanje napreduje, boli stalno, če ste starejši, kadilka ali če jemljete hormonsko kontracepcijo, je verjetnost večja. Ob slabšanju pojdite k zdravniku.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

Ne, bolečina ni stalna, prisotna je, ko hodim, ko stopim, ot bi na stopalu nekaj pritisnila in bi me zato zabolel en mali del meč … kot mišica … pekoč občutek je prisoten le minimalno občasno. Otekline sploh ni, barva kože je normalna…. ?

nova
Uredništvo priporoča

Kot sem rekla, ne morem 100% sigurno izključiti niti potrditi tromboze. Ob vztrajanju težav pojdite na pregled.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close