Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Bolecina v levem kolenu

Bolecina v levem kolenu

Spostovani!
Stara sem 16 let in ze kaksen mesec in pol imam tezave z levim kolenom in sicer po hoji po stopnicah je prisotna mocna bolecina v sprednjem delu kolena, prav tako se bolecina pojavlja v sedecem polezaju ce imam nogo skrceno. Ko zelim iztegniti nogo se spet pojavi neznosna bolecina kar mi prepreci iztegnitev noge. Vedno moram pocakati vsaj 10 minut da bolecina mine in ko stegnem nogo se spet pojavi za nekaj minut.. Prav tako sem opazila nestabilnost noge, noga mi je zacela “klecati” in pogosto nimam stabilnosti. Na koleno dajem mrzle obkladke za 20 minut na dve uri ze 14 dni pa ni izboljsanja.
Pred pol leta sem si poskodovala desno koleno in sedaj cakam na fth, vmes sem bila nekaj casa na berglah.
Zanima me,kaj bi to lahko bilo,ali je povezano s poskodbo desnega kolena in kaj lahko storim.
Ze vnaprej se vam zahvaljujem za odgovor.
Lp

Pozdravljeni,
lahko ste si poškodovali tudi vezi levega kolena. Povejte zdravniku, kamor hodite na preglede zaradi desnega kolena, da vas pregleda in ustrezno ukrepa.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close