Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina SLABO POČUTJE

SLABO POČUTJE

Pozdravljeni!

Stara sem 45 let in že eno leto imam menstruacijo na 20-22 dni, ki pa so močnejše kot so bile prej. Krvni test hormonov ni pokazal, da bi bila v menopavzi zato se ginekolog ni odlocil za hormonsko terapijo.
Moje počutje pa je zelo slabo sem popolnoma brez energije, utrujena, razdražljiva, brezvoljno. Lasje mi že eno leto močno izpadejo, koža je suha, dlake oz. poraščenost po nogah in rokah se je povečala. Osebni zdravnik mi je dal pregledati hormone ščitnice in je vse ok. Pred mesecem dni, ko sem bila zaradi slabega počutja in stalnih prehladom ponovno pri zdravniku je laboratorijski izvid pokazal nizko zalogo železa pod 1. Sedaj jem železove tablete že kak dober mesec vendar kakšne razlike boljšega počutju še ni. Zadnje čase opažam, da slabše slišim saj mi šumi v ušesih ravno tako se mi je poslabšal vid. Zato me zanima ali je vid ter sluh lahko povezano z slabokrvnostjo in moje težave z izpadanje las?

Hvala ter lep pozdrav!

Pozdravljeni,
svetujem, da greste nazaj k zdravniku in mu to poveste. Najbrž je vse to povezano!
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close