Med.Over.Net

Klimakterij -menopavza

Odgovarjajo: Magdalena Fabčič, Pogumna.si, univ. dipl. biol., coach ACTP, moderatorka

Pri ženskah so srednja leta neizbežno povezana s hormonskimi spremembami menopavze, prehoda iz rodne v nerodno dobo. Spremljajo jo spremembe na telesnem nivoju, pa tudi v čustvovanju, razmišljanju in doživljanju sveta. Lahko prinesejo nepričakovane težave, pa tudi nove priložnosti, da dolgoročno poskrbimo zase. V tem forumu je mesto za oba - njo, ki doživlja menopavzo in njega, ki jo želi na tej poti razumeti in podpreti.

Magdalena Fabčič, Pogumna.si , univ. dipl. biol., coach ACTP, moderatorka

Magdalena Fabčič

zahvala

Default avatar

iza...

Spoštovana gospa Senčar in gospa Sestra!
Rada bi se Vama zahvalila za neverjetno pozitiven odnos do vajinih pacientk.V vašo ordinacijo sem prišla po mnogih operacijah in po mnogih pregledih. Ne pričakujem čudežev vem kakšna je moja diagnoza vendar prvič v življenju čutim hvaležnost za mojo bolezen, katera mi je na pot pripeljala tako čudovitega človeka, kot ste vi gospa Senčar. Vem, da se čudno sliši, da je človek vesel, da je bolan ampak je res. S svojim delom in človeško veličino ste mi dali več, kot množica ginekologov v desetih letih od kar me spremljajo vse te težave. Počutim se odlično predvsem po vaši zaslugi in predpisani terapiji.
Uspešno delo še naprej in naj vam življenje na pot pripelje same pozitivne ljudi, tako v službi, kot doma.
Še enkrat iskreno hvala!
Iza
Default avatar

sabinasencar

Na tako lepo pismo sem pa ostala čisto brez besed. Zdaj vam jaz dolgujem ZAHVALO. Lepo je delati z ljudmi, kot ste vi. Hvala.
Sabina Senčar.
Sabina Senčar, dr. med.

Moderatorji

Magdalena Fabčič, Pogumna.si , univ. dipl. biol., coach ACTP, moderatorka
Magdalena Fabčič