Med.Over.Net

Klimakterij -menopavza

Odgovarjajo: Magdalena Fabčič, Pogumna.si, univ. dipl. biol., coach ACTP, moderatorka

Pri ženskah so srednja leta neizbežno povezana s hormonskimi spremembami menopavze, prehoda iz rodne v nerodno dobo. Spremljajo jo spremembe na telesnem nivoju, pa tudi v čustvovanju, razmišljanju in doživljanju sveta. Lahko prinesejo nepričakovane težave, pa tudi nove priložnosti, da dolgoročno poskrbimo zase. V tem forumu je mesto za oba - njo, ki doživlja menopavzo in njega, ki jo želi na tej poti razumeti in podpreti.

Magdalena Fabčič, Pogumna.si , univ. dipl. biol., coach ACTP, moderatorka

Magdalena Fabčič

Klimakterij - mena ??

Default avatar

Ivana . P.

Spoštovana !

Že več kot leto in pol nimam mesečnega perila. Doživela sem rahlo možgansko kap (3x ) in po njej sem obilo krvavela, na kar se mi je menstruacija ustavila. Stara sem 46 let. Sedaj se mi je začelo dogajati, da nenadoma dobim " vročinski val " v glavo, obraz, roke, pri katerem se malo potim. Kaj to pomeni ? Klimakterij ? Mena ? Začela me je tudi zelo boleti glava. Je to normalno ? Hvala za Vaš odgovor in lep pozdrav . Ivana
Default avatar

[email protected]

Mogoče pa si lahko pomagate tako, da si testirate hormone iz sline. Jaz sem si jih tudi testirala. Ko sem dobila izvid pa sem šla do zdravnice.

Lp

Moderatorji

Magdalena Fabčič, Pogumna.si , univ. dipl. biol., coach ACTP, moderatorka
Magdalena Fabčič