Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Klimakterij -menopavza lasersko zdravljenje

lasersko zdravljenje

Spoštovana ga. Senčar,

v mesecu januarju sem naročena pri vas za laserski poseg. Ker bi se rada v prvih dneh po posegu ognila gospodinjskim obveznostim in si privoščila nekaj počitka, bi vas rada vprašala, ali je primerno, da se takoj po posegu odpravim v toplice. Ne nameravam se kopati v bazenih, me pa zanima ali bi bila primerna uporaba savne, ali bi toplotni učinki savne kakorkoli vplivali na potek regeneracije po laserskem posegu.
Lepo vas pozdravljam
vaša pacientka

Pozdravljeni!
Toplice in počitek sta priporočeni in zaželeni dejavnosti po posegu. Kopanje v bazenu 14 dni po posegu odsvetujemo, kar pa ne velja za savno. Uporaba savne nikakor ne moti procesa regeneracije. Toplota je naša zaveznica!
Lp., Sabina Senčar.

Sabina Senčar, dr. med.

prosim za pomoč. Zelo me zanima lasersko (uhajanje urina) a žal se ne znajdem in ne vem na koga se moram obrniti . Kje je sploh kdo in če obstaja da ta posek dela preko napotnice ali je na sploh samoplačniški.Stara sem 49 let in imam težave.Prosim za hitri odgovor.
Lep pozdrav obupana

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni!
Laserske posege učvrstitve nožnice in zdravljenje stresne urinske inkontinence izvajamo v Ljubljani, Ambulatorij, Savska 10. (tel: 280 32 70). Poseg je samoplačniški, napotnice ne rabite.
Lp., Sabina Senčar.

Sabina Senčar, dr. med.

New Report

Close