Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Klimakterij -menopavza Dr. Toljan v Ljubljani —-> Kje?

Dr. Toljan v Ljubljani —-> Kje?

Živjo, punce!

Lepo prosim za kontakt dr. Toljanove pri nas. Baje enkrat tedensko prihaja k nam. Za lokacijo in tel. št. prosim. Hvala.

LP,
Breda

K Ariani Vetrovec, urednici revije Misteriji vsak torek pride dr.Toljanova v Ljubljano in ima srečanja s pacientkami. Kontrolni pregled je 30 eur, koliko je prvi pregled pa ne vem, v Zagrebu je bil 50 eur. Adriana mobi 031201908

LP Jerneja

Gospa Jerneja, najlepša hvala za posredovano številko.

Žal se na tej številki nihče ne oglasi. Mogoče gospa Adriana ne kontaktira z neznanimi številkami?

LP,
Breda

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem se danes prijavila na posvet na tejle povezavi http://www.faceforceyoga.com/hormoni/prijavnica sedaj pa čakam na odgovor. Na tej strani so tudi vsa navodila in pa vprašalnik, ki ga je potrebno izpolniti in prinesti na posvet. Poskusite.

Hvala.

Vprašalnik sem izpolnila, ampak na koncu ni bilo možnosti —> POŠLJI.

A to pomeni, da se mi je vse izbrisalo???

LP,
Breda

Mogoče je gospa Ariana na dopustu, pa se ne oglaša. Poizkusi poklicati v Zagreb na tel + 385 (0)1 4826 175 v polikliniko Orlando, kjer ordinira dr. Toljanova. Meni so tam zelo ljubeznivo povedali za obiske v Ljubljani in mi dali tel.št. Probaj še ti.

LP Andreja

Jaz sem razumela tako da vprašalnik natisneš, izpolniš in ga prineseš na posvet.

Lp, Vesna

Poskušala sem poklicati Ariano Vetrovec, pa se ni oglasila, poslala pa sms, da je do konca avgusta na dopustu.

lp

Pozdravljena dekleta!

Kot sem že napisala sem se prijavila preko interneta in danes so mi na mail poslali obvestilo o datumu pregleda. Imajo zelo veliko povpraševanja zato je ta datum šele konec februarja 2012. Joj, joj, dolga bo do takrat.

Lp, Vesna

gospa Ariana je zelo prijetna in komunikativana oseba, torej je verjetno le na dopustu, da se ne oglaša. Vsem, ki rabite dr. Toljano sporočam njen email naslov in sigurno vam bo odgovorila – [email protected]

Če katero zanimajo analize hormonov iz sline in nato bioidentične hormonske kreme, si jih lahko stestira tudi v Holisticu (pošiljajo vzorce na analizo, kjer po priporočilih zdravnikov napišejo ali se priporoča krema).
Jaz sem se odločila tudi za jedilnik prilagojen na moje vsebnosti hormonov in sem kar konkretno shujšala.

Jaz zdaj pri njih kupujem naravno hormonsko kremo Natpro, katere uradni uvoznik so in mi zelo pomaga.

Želim vam pozitiven dan,
Veronika

zanima me, kdaj bo dr Toljan v Ljubljana in kjese lahko naročiš za pregled pri njej.

Na vrsto prideš baje šele julija, avgusta……..zato grem jaz kar v Zagreb!

http://www.faceforceyoga.com/hormoni/prijavnica

Pozdravljeni!

Zanima me kje bi lahko kupila kremo NATPRO.

Lep dan

V Sanolaborjevih trgovinah ali naročič na tel Holistic 030692730
lep dan

Živjo. Tukaj sprašujem za mojo mamo. Ona je zdaj si testirala hormone v slini preko našega laboratorija v LJ (baje tja dr. Toljan tudi pošilja vzorce). Zdaj ko dobi izvid bo klicala v Zagreb. A naj kliče že zdaj ali ko dobi izvid? Kako dolgo se čaka v ZG na vrsto?
Hvala in LP

Pozdravljeni, doktor Toljanova je res v Ljubljani vsak teden in čakalne vrste ni več, kot je to bilo pred letom dni. Zdaj ste na vrsti v roku 14 dni. Prijavite pa se preko http://www.faceforceyoga.com/ ravnovesje hormonov in takoj dobite možnost za datum in tudi vse potrebne informacije o postopku. Pregled hormonov delate 21 dan od prvega dne menstruacije, če pa ciklusov nimate več ali ste na kakršnih koli hormonih, kontracepciji, imate Mireno je vseeno kateri dan naredite izvide. Delajo jih v Adria labu v Ljubljani, v Fontani v Mariboru in pri dr. Bossmanu v Kopru.

Spoštovani!

Lepo prosim, za kontakt doktor Toljanove. Kajti že nekaj časa opažam znake hormonskega neravnovesja, pred kratkim pa mi je psihoterapevtka svetovala, da imam morda depresivno obdobje in bi težave lažje prebrodila z antidepresivi. Ob branju vsega o hormonih sem se odločila, da bom raje naredila preiskavo hormonov in nato posvet z zdravnico.
Ker so težave res velike (popolno pomanjkanje volje in energije ter zapiranje vase) Vas iskreno prosim, da mi posredujete kontakt, saj moram vedeti točno katere hormone moram pregledati – to pa bi rada opravila čimprej, da lahko začnem s hormonsko terapijo (ki potrebuje kar nekaj časa, da začne delovati).

V pričakovanju odgovora Vas lepo pozdravljam!

Lahko greš k dr. Toljanovi, lahko pa tudi k našima zdravnicama dr.Senčar in dr. Bizjak Ogrinc. Obe sta ginekologinji in obvladata tudi področje bioidentičnih hormonov. Jaz sem bila pri dr. Toljanovi, ampak zdaj hodim k dr. Bizjakovi in je super, lažje pridem do nje. Priporočam!

En@ hvala za odgovor 🙂

Mam naslednji teden pregled pri Toljanovi, ampak me čaka dolga pot do Zagreba. Pri nas lahko prideš do nje samo preko Savine Atai – in seveda plačaš več – pa še to sedaj poleti ni možno.
Bom pa vsekakor v prihodnje, če bodo še težave kontaktirala doktorici, ki si jih omenila!

New Report

Close