Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Klimakterij -menopavza uhajanje urina po kapljicah in omrtvicen prst na nogi

uhajanje urina po kapljicah in omrtvicen prst na nogi

pozdravljeni, leta 2007 sem imela hudo prometno nesreco, zlom 11 in 12 vretenca, imela sem 27 let, tezave s htbtom so mi postale del vsakdana in sem zivela z njimi tudi jemanje tablet sem opustila. sedaj po rojstvu drugega otroka 37 let sicer stara a prej nisem mogla imeti, pa se mi je po prihodu iz porodniscnie zacele pojavljati bolecine v petnici, otekanje v predelu gleznja, ortopedski vlozki so mi se poslabsali zadevo in jih nisem vec nosila. sedaj po dveh mesecih pa mi je omrtvicil mezinec na levi nogi, cutim sicer ga a ga ne morem premakniti . vceraj pri zdravniku so mi predlozili fizioterapijo in ortopeda, rentgen petnic ni kazal posebnosti, tako da smo izkljucili trn u peti. po prihodu domov od zdravnika pa pogledam trenirko in vidim da sem se polulala a tega nisem cutila. nakar sem po potem se cutila da mi urin uhaja po kapljicah. prosim za nasvet, ker nocem spet podoziveti tisih trenutkov ko sem bila 14 dni nepokretna. v nogi cutim mravljince in desni del podplata je pol okamenel.bolecine v hrbtu pa so tudi prisotne a z njimi zivim in jih ne jemljem kot nic novega. bojim se najhujsega…je ta zadeva za nujno napotnico ?

New Report

Close