Najdi forum

otekanje

Ne bi se rada ponavljala, ampak skor imam identične težave Nimam sicer migren…

Stara sem 50 let in imam velik problem z zatekanjem-predvsem nog, včasih tudi rok ter trebuha. Na nogah se mi poznajo vdolbine, kadarkoli se nekaj čas noga dotika nekega predmeta, da ne govorim o nogavicah. Včasih zjutraj komaj spravim noge v čevlje. Tekom dneva je nekoliko boljše. Ni pa to povezano s temperaturnimi spremembami. Tudi pozimi je enako. Seveda sem to že povedala in pokazala zdravnikom, ampak ni bilo pretiranega odziva. Hormonsko, menda. Menstruacije ima še, vendar nikoli nisem imela urejenega ciklusa-policistični ovariji. Preizkusila sem že najrazličnejše čaje in tinkture, šla na pregled venskega pretoka- vse ok. Tudi trebuh imam večji nosečnica v petem mesecu-napet trd-razlika pa je , lahko od danes na jutri-en dan hlače komaj zapnem, naslednji dan pa ji slečem zapete. Pijem dovolj, prebavo imam urejeno. To se mi dogaja že nekaj let, prej nisem imela( razen v prvi nosečnosti ) nikoli podobnih težav. Občutek ima tudi, da imam kakšen dan zaradi napihnjenosti težave z dihanjem-takoj sem zasopla. Srce je bp-bila pri kardiologu, sicer zaradi drugih težav .Imam namreč kup težav, s katerimi sicer živim in se ne obremenjujem , vendar sem prav zaradi njih nekako ves čas v stiku z zdravnikom ( alergije in astma, migrena, hiatalna hernija-sicer že operirana—) Skratka ne vem kam naj se obrnem in kako si pomagam.

New Report

Close