Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Klimakterij -menopavza Intersticijski cistitis

Intersticijski cistitis

Pozdravljeni, sem upokojenka,61 let,urolog je na podlagi cistoskopije,ginekološkega pregleda in na osnovi podatkov diabetologa diagnosticirala Intersticijski cistitis. Predlagala je zdravila Elmiron,ki ga po iskanju ni mogoče dobiti a diabetolog trdi da je neuporaben in škodljiv če imaš sladkorno,ki dolgo ni bila nadzirana,živeli smo v takšni revščini da smo jedli kar so nam dali drugi,torej nismo mogli nadzirati hrane.Sedaj lahko in jemo normalno. Svetovano je bilo tudi zdravilo Cystispata,a ga v lekarni ne poznajo.Urologinja pravi,da je zadeva neozdravljiva,da so vse skupaj le poizkusi uravnavanja te bolezni.Prosim kaj to sploh je in kako ga zdraviti.Ginekološko je b.p.,laboratorij me redno nadzira vse bp,psiha je po upokojitvi ok hodim k zdravniku in jemjem antidepresive,občasno Helex in Melatonin za spanje.Hvala.

Pozdravljena! Zasledila sem prvo osebo ki se bori z isto diagnozo samo da sem jaz stara 37 let. Če želite mnenja, izkušnje mi pišite pa se dogovorive za pogovor. Lp

A se še borite za to bolezen? Jaz sem stara 39 let in se ze 4 leta mučim….se lahko slišivi? Lp

nova
Uredništvo priporoča
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

New Report

Close