Med.Over.Net

Klimakterij -menopavza

Odgovarjajo: Magdalena Fabčič, Pogumna.si, univ. dipl. biol., coach ACTP, moderatorka

Pri ženskah so srednja leta neizbežno povezana s hormonskimi spremembami menopavze, prehoda iz rodne v nerodno dobo. Spremljajo jo spremembe na telesnem nivoju, pa tudi v čustvovanju, razmišljanju in doživljanju sveta. Lahko prinesejo nepričakovane težave, pa tudi nove priložnosti, da dolgoročno poskrbimo zase. V tem forumu je mesto za oba - njo, ki doživlja menopavzo in njega, ki jo želi na tej poti razumeti in podpreti.

Magdalena Fabčič, Pogumna.si , univ. dipl. biol., coach ACTP, moderatorka

Magdalena Fabčič

NHT in izcedek

Default avatar

še ena Iris

Spoštovani!

Lani novembra sem zaradi klimakterijskih težav začela z jemanjem tabletk Angeliq. Stanje se je občutno izboljšalo že po enem tednu, vendar so še vedno ostale manjše težave, kot je tanka in občutljiva sluznica spolovila in posledično pekoč občutek... Po slabem letu pa se je najprej pojavil rjav izcedek, po štirih dneh pa že rahla krvavitev z luščenjem sluznice. Pred tem sem zaradi glivičnega vnetja naredila terapijo s Canesten tabletami. Ali je izcedek lahko posledica vnetja ali mi tabletke Angeliq ne odgovarjajo več?

Hvala za odgovor.
Lp, Iris

Moderatorji

Magdalena Fabčič, Pogumna.si , univ. dipl. biol., coach ACTP, moderatorka
Magdalena Fabčič