Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Klimakterij -menopavza hormoni in antidepresiv

hormoni in antidepresiv

Spoštovana dr. Senčar,
na vas se obračam po nasvetu ge. Andreje Rajh, pri kateri sem opravila pregled dojk (breastscan).
Letos v avgustu sem na prvi dan menstruacije doživela slabost, skorajda izgubo zavesti, kar se mi je zgodilo prvikrat nasploh. Takrat sem se tudi zelo prestrašila, mislila sem, da doživljam srčni napad in dam bom umrla. Temu so sledili panični napadi in sedaj že tretji mesec jemljem Paroxat, trenutno 1 tableto zjutraj.
Tekom jemanja tega zdravila sem imela zadnjo menstruacijo nenavadno šibko, sicer se srečujem z izredno močnimi menstruacijami, posledično sem tudi slabokrvna. Sedaj pa mi je menstruacija izostala oz. imam nekakšno občasno manjšo krvavitev, krvav izcedek, ki se mi vleče že 10 ni. Naredila sem test nosečnosti, je negativen. Ali menite, da je to lahko vpliv AD oz. je to lahko znak hormonskega neravnovesja? Pozabila sem še omeniti, da me je sedaj občasno tudi izredno slabo (siljenje na bruhanje, tiščanje na veliko potrebo, skorajda zopet izguba zavesti), kar pripisujem izostanku menstruacije.
Prosim za vaše mnenje.
Hvala vnaprej in lep pozdrav.

New Report

Close