Forum.Over.Net

Računalništvo, telefonija, internet in televizija

Računalniki, programi, tabele, televizijski programi, operaterji, mobilni telefoni, tarife, nastavitve, programska oprema, e-naprave in povezave, hitrost interneta, wifi, cene ...

servis računalnika na domu

Default avatar

rtggv

imam nekaj stvari za poštimati na svojem računalniku, pa vidim da nekateri
kar uporabljabo storitev ko ti pride mojster na dom, popravi, zrihta , zaračuna in oddide. ma super slišat.
rabim nekoga, sem iz domzal..prosim za kakšno priporočilo
hvala
Default avatar

zadovoljna s storitvijo

Jaz sem ga pred časom odnesla na zaloško 69 v podjetje siix, kjer so mi računalnik res super servisirali. Prilagam link.

http://www.siix.com/o_podjetju.php

Res je, da ga moraš kje odnest, sam glede na servis, ki ti ga naredijo, se res splača.

Mojca
Default avatar

MajaT.

Uradni servisi ponavadi precej več računajo - ure so drage. Tako da jaz priporočam kakšnega privat serviserja!

Lp
Default avatar

NatašaH

zadovoljna s storitvijo je napisal/a:
Jaz sem ga pred časom odnesla na zaloško 69 v podjetje siix, kjer so mi računalnik res super servisirali. Prilagam link.

http://www.siix.com/o_podjetju.php

Res je, da ga moraš kje odnest, sam glede na servis, ki ti ga naredijo, se res splača.

Mojca
:))))))))))))))))))

Bo Primož hud! :)))))))))))))))))))))
Default avatar

rimljancek

h men so pa pred leti dvakrat na dom prišli
sigurn je bil Primož med njimi
:)
SLIKE JE DOVOLJENO SAMO HVALITI!

RAZGLEDNICE
UTRDBE NA SLOVENSKEM
Default avatar

Tanči*

Jaz imam dobre izkušnje z enim računalničarjem, mogoče bi ti lahko pomagal. Pošlji mi mail, pa ti lahko dam kontakt - tukaj ne bi pisala...

[email protected]

Lp
Default avatar

sosedica

sosed, odlični so...pridejo takoj oz. kadar želiš. strokovni, prijazni
Default avatar

Tajfun

rtggv, pridem tudi na dom, pogledam, preverim, poštimam, popijem kavico - tudi krofa se ne branim, pokasiram in odidem. Rad se spet vračam, kadar je to potrebno :) Pa smo vsi lepo zadovoljni.
Ufff, a tole bolj diši po reklami al po krofih? Me bo Primož za ušesa?? Upam, da ne.
Default avatar

Perlca

izkušnje so me privedle do zaključka, da je najbolje imeti stalnega računalničarja, ki, kot pravi Tajkun pride na dom, pošlihta kar se pošlihtati da in je nam, trotelračunalničarjem na voljo,ko nam gre za nohte. Ne znam si predstavljati, da bi morala svoj PC vlačiti
po raznih servisih, čakati na popravilo in podobno.
Moj računalničar pozna moj PC do mere, da lahko sanja o njem, dostikrat
je prijazen in me pri manjših napakah, nadgradnjah, odstranitvah določenih programov ipd. vodi preko telefona ali maila.
Nekako v tem stilu si lahko privoščim uporabo dveh računalnikov :)

Za Tajfuna pa roko v ogenj - odličen je. Enako Klemenxx-a.

Pa srečno!
Default avatar

Zaslonček

ciljna skupina mojih strank ni med bralci tega foruma, saj se s pomočjo Klemena, Hmmmm-a, Tajfuna, LadyL(?sem si prav zapomnil?) in še nekaterih, ter ob pomoči iskalnika da rešiti večino težav.

Prepričan sem, da bi vsaj polovica (več ali manj) rednih dopisovalcev bila pripravljena na vašem domu popraviti računalnik za primerno plačilo, ki pa bi bilo v večini primerov nižje kot pri kakšnem uveljavljenem servisnem podjetju.

Za iskanje najboljšega ponudnika servisiranja na domu je najbolje vpisati v googla ključne besede in mesto bivanja, mogoče pa je kdo v bližini vašega kraja... Praviloma so "popoldanski" S.P.-ji cenejši od D.O.O.-jev (manjši stroški!!!), ni pa pogoj.

LP
Aleš
www.zaslon.net; če računalnik noče na internet...
Default avatar

luka2010

Meni so v celju dobro porihtali računalnik pršu serviser na dom in v dobre pol ure rešil problem.
cena tudi dokaj ugodna 20€
evo link www.servisracunalnikov.si
Default avatar

mb-čanka

Za Maribor mogoče kak link?
Default avatar

BorisK

Servis računalnikov na domu na celjskem. Hitri, imajo ugodne cene. Zelo zadovoljen, priporočam. Kontakt: 030 650 565

www.kamot-pc.si
Default avatar

Lilijana V.

Definitivno računalniški servis Sosed.

Če iščete poceni variante je tako, kot da bi iskal poceni banko. Za stvari, kjer je kvaliteta in zaupanje pomembna, zato res priporočam tale servis.

Mi jih kličemo že 2 leti, vedno prijazni, strokovni. Sem priporočila tudi sorodnici in sodelavcu in vsi imamo dobre izkušnje.
Default avatar

Igor43

Mi smo tudi Sosedova stalna stranka. Zelo zadovoljni. Rad imam, ko se neko podjetje drži dogovorov. Tu je res vse tako, kot se zmenimo in ko na koncu potegnem črto in razmislim, je res malo takih podjetij, kjer te po nakupu nekdo vpraša, ali si bil zadovoljen in kaj lahko naredijo, da bi bil še bolj.
Default avatar

Sela

No jaz pa sem nesla računalnik v servis PIARA, TPC Murgle.
V enem dnevu rešili podatke z diska obnovili windowse ter prenesli vse nazaj. Zelo priporočam. Baje pridejo tudi na dom... Ljubljana z okolico.