Forum.Over.Net

Računalništvo, telefonija, internet in televizija

Računalniki, programi, tabele, televizijski programi, operaterji, mobilni telefoni, tarife, nastavitve, programska oprema, e-naprave in povezave, hitrost interneta, wifi, cene ...

odklepanje mobitelov

Default avatar

lumpi14

živio,
ali bi mi lahko odklenila Sony EricssonT1i...dela samo na Simobil,jaz bi pa rad za naročniški Telemach.
sm probu dobit IMEI po tvojem napotku,pa mi sploh nić ne pokaže(ne znam,ker sem čisti analfabet za take stvari).
Tuki je moja Številka:030 650 902/lj al pa moj mail:[email protected]
PLS...Hvala!
LP-Peter
Default avatar

Vesna Turšič

K. je napisal/a:
Ja, 20€ je odklep telefona. Jaz pa sem ga sama odklenila sebi in sodelavcu v minutki :)
Če katera želi, mi naj sporoči IMEI svojega tel. (15 mestna IMEI številka je identifikacijska številka vsakega GSM aparata, ki jo dobite tako, da prižgete aparat brez ali z SIM kartico in pritisnete *#06#. IMEI številka ne sme vsebovati nobenih presledkov ali drugih znakov ( / - ).), znamko tel. in operaterja, pri katerem je tel. zaklenjen.

Pozdravljeni jaz sem pozabila vzorčno geslo imam pa telefon Samsung GALAXY Xcover GT-S5690in ga ne morem odkleniti enostavno sem po 1 uri pozabla vzorec.. Kaj naj naredim in kako naj ga odklenem.. Hvala lep pozdrav Vesna
Default avatar

Vesna Turšič

Pozdravljeni jaz sem pozabila vzorčno geslo imam pa telefon Samsung GALAXY Xcover GT-S5690in ga ne morem odkleniti enostavno sem po 1 uri pozabla vzorec.. Kaj naj naredim in kako naj ga odklenem..

Štev. IMEI :358398049944784

Kontakt na gmail prosim!
[email protected]

Hvala v naprej L.P.Vesna Turšič
Default avatar

Vesna Turšič

Pozabljeni vzorec na telefonu.. Kako ga odkleniti.. Hvala l.p.Vesna
Default avatar

mmnnxxxxx

Imam eno drugačno vprašanje. Pod baterijo imam imei. Ko vtipkam zvezdico,lojtro, nula, šest in lojtro se pokaže imei, samo ima poleg 15ih, še dve številki več, kaj to pomeni?

lp
Default avatar

opazovalka5

telefoni sploh ne smejo biti vec zaklenjeni, drugace pa oprosti, ker zal ne vem kje se odklepajo.[/quote]

Prosim, če napišete KJE piše (morda z navedbo zakona), da ne smejo biti več zaklenjeni, ker pri Tušu še niso slišali za to in hočejo 25 eu za odklepanje. Hvala za odgovor.
Default avatar

dejkoiz

Pozdravljeni

potrebujem odklep gsm - ja:

Nokia 6303
IMEI 358005030698549
Zaklenjen pri SiMobil

[email protected]

Hvala
Default avatar

RAZOČARANA

Iz agencije za komunikacijska omrežja in storitve so mi decembra 2014 poslali pojasnilo, da noben predpis s področja njenega delovanja (hm, kaj pa zakonsko določilo pravi?) zaklepanja telefonskih aparatov NE ureja, torej tudi ne prepoveduje. Posledično to pomeni, da lahko operaterji telefonske aparate zaklenejo na svoje omrežje (onemogočijo uporabo telefonskega aparata s SIM kartico drugega operaterja). Če imajo to predpisano v pogojih poslovanja, pa lahko to storitev (odklepanje) tudi zaračunajo.
Moja pripomba: torej se bolj splača kupiti nov telefon, saj stane nov Samsung (s SIM številko in 10 evrov naloženim dobroimetjem) okrog 30 eu, odklepanje TUŠ-evega pa 25 eu. Žal to ni pošteno saj nas na to ob nakupu ni nihče na to opozoril. Kupili smo aparat za polnjenje, ne naročnino.
Default avatar

Mateja9988

Pozdrav!
Mi lahko kdo pomaga..imam Samsung GT-S 5610.Sprejme mi vse SIM kartice (mobitel,bob,Simobil), razen v Tujini,ki sem si kupila kartico mi je ne sprejme.
Moj IMEI 355264 05 128498/5
Mi lahko kdo kako pomaga..rabla bi nujno..sem v tujin in se komaj čez 4 mesece vračam v Slovenijo.
lp
Default avatar

marjan1988

zivijo kako da vam sporocim tista imei stevilka za odklepanje na vsa omrezja jaz mam zaklenjen tel
Default avatar

K.

Kako jaz lahko svojega samsunga nexusa s odklenem, ker ko ga prižgem pride do napisa google in je ključavnica zakljenjena in ne gre naprej v sistem??? hvala. Odpiši mi na hotmail: [email protected] ali na številko: 068610708. Najlepša ti hvala.
Default avatar

Aleksandra Agušević

Sony xperia T3,prosim za pomoc odkodiranje telefona za izi kartico. Ce pa je mozno potem pa kar za vsa omrezja. Lp
Default avatar

AngeLa90

Lepo bi prosila da pomagate tudi meni odkodirati telefon. Zelo bi vam bila hvaležna!
IMEI: 354805066701719
MODEL TELEFONA: sony xperia T3
Kupljen je bil pa v Srbiji na VIPu.
Default avatar

Jelena1507

Zdravo.
Moj tel je alcatel idol 4
Imei je 356133072238131