Forum: Računalništvo, telefonija, internet in televizija

Računalniki, programi, tabele, televizijski programi, operaterji, mobilni telefoni, tarife, nastavitve, programska oprema, e-naprave in povezave, hitrost interneta, wifi, cene ...

Vprašanje za Simobil

Odgovori Nova tema
Default avatar Matej182 27 Sep 2012 01:26

Pozdravljeni mene pa zanima, po kolikih mesecih lahko kupim nov aparat. Imam namrec orto u nulo. Paket je torej treba samo podaljsati spet za 2 leti in lahko dobis npr. Iphone 4s za 1€. Ker namrec imam tak paket da ze zdaj placujem skoraj 50€ vsak mesec. Lp

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Avatar Si.mobil 27 Sep 2012 12:06

Prikaži citatMatej182 napisal:
Pozdravljeni mene pa zanima, po kolikih mesecih lahko kupim nov aparat. Imam namrec orto u nulo. Paket je torej treba samo podaljsati spet za 2 leti in lahko dobis npr. Iphone 4s za 1€. Ker namrec imam tak paket da ze zdaj placujem skoraj 50€ vsak mesec. Lp
Pozdravljen Matej182,

če ste še vezani, se lahko ob doplačilu in podaljšanju naročniškega razmerja za najmanj 24 mesecev ponovno odločite za nakup novega telefonskega aparata.
Torej, če imate na številki še aktivno vezavo in se danes odločite za nakup aparata, ki znaša 1€, bo strošek novega aparata 1€ + višina doplačila.

Vabimo vas, da se zglasite v naš najbližji center, kjer boste nakup lahko opravili.

Iris Kranjc
Naročniški sektor

Si.mobil d.d.
www.simobil.si I [email protected] I 040 40 40 40

Default avatar JJE 17 Dec 2012 11:54

Zanima me če že lahko menjam telefon, vezava za 24 mesecev mi poteče 16.4.2013 , všeč so mi namreč ti praznični paketi in tudi stari telefon mi nekaj nagaja.

kar nas ne ubije, nas naredi močnejše!

Avatar Si.mobil 17 Dec 2012 14:37

Prikaži citatJJE napisal:
Zanima me če že lahko menjam telefon, vezava za 24 mesecev mi poteče 16.4.2013 , všeč so mi namreč ti praznični paketi in tudi stari telefon mi nekaj nagaja.
Pozdravljeni JJE,

nov telefonski aparat lahko ob doplačilu in podaljšanju naročniškega razmerja za najmanj 24 mesecev kupite dan po zadnjem podaljšanju naročniškega razmerja.
Pišite nam na [email protected] in sporočili vam bomo kolikšen bi bil v vašem primeru znesek predčasne vezave.

Lepo vas pozdravljamo.

Iris Kranjc
Naročniški sektor

Si.mobil d.d.

Default avatar Ariaa 11 Mar 2013 09:33

Pozdravljeni.

Že od samega začetka sem pri vašem operaterju, z naročnino... Sedaj se mi zdi škoda denarja, naročnina res previsoka, ker niti ne porabim toliko, zato sem se odločila, da je ne bom več imela... Imam pa paket Orto v nulo... tisti dve leti sta mi pretekli že lani...

Zanima me, kako prekinem s Simobilom in če ob prekinitvi obdržim staro številko? Po vsej verjetnosti bom imela BOB. Bi pa imela rada še vseeno staro številko.

Lep pozdrav

Default avatar aleks1234567 31 Mar 2013 11:06

kateri telefon je najbolše kupit od teh treh
samsung galaxy ace2
htc desire x
lg optimus l7
kateri je prvi najboljši potem drugi in tretji

Avatar Si.mobil 15 Apr 2013 14:21

Prikaži citatAriaa napisal:
Pozdravljeni.

Že od samega začetka sem pri vašem operaterju, z naročnino... Sedaj se mi zdi škoda denarja, naročnina res previsoka, ker niti ne porabim toliko, zato sem se odločila, da je ne bom več imela... Imam pa paket Orto v nulo... tisti dve leti sta mi pretekli že lani...

Zanima me, kako prekinem s Simobilom in če ob prekinitvi obdržim staro številko? Po vsej verjetnosti bom imela BOB. Bi pa imela rada še vseeno staro številko.

Lep pozdrav
Pozdravljena Ariaa,

če vam naročnina ne odgovarja, vam svetujemo menjavo nročniškega paketa na SIMPL na mesečni račun. V primeru, da na številki ni več aktivna vezava, znaša strošek menjave 10 EUR z DDV.

V primeru prenosa številke k drugem mobilnem operaterju, se vaša številka ohrani.
Zahtevek za prenos številke vložite pri operaterju k haterem želite prenesti številko.

Lepo vas pozdravljamo.

Iris Kranjc
Naročniški sektor

Si.mobil d.d.

Default avatar cillian 23 Avg 2014 22:03

samo vprasanje kdaj bi lahko pri vas kupim nov iphone 6

Default avatar mačektommy 20 Mar 2015 17:42

Zanima me poleti si lahko zamenjam telefon in me zanima koliko je cena za doplačilo imam pa paket orto gigastik

Simobil trenutno ne odgovarja na tem forumu, zato svetujem, da se obrneš kar na njihov klicni center 040 40 40 40.

Prikaži citatmačektommy napisal:
Zanima me poleti si lahko zamenjam telefon in me zanima koliko je cena za doplačilo imam pa paket orto gigastik

Default avatar Zgajo 21 Apr 2017 02:11

Lp.koliko casa pred iztekom pogodbe lahko vzamem nov telefon brez doplacila.se pravi placam preostale obroke ampak brez doplacila.lp

Default avatar sumo 23 Apr 2017 09:36

Prijavi se na stran Moj A1 in tam kjer je slika telefona tudi piše kdaj lahko kupiš nov telefon

a1.jpg glej sliko (50.97 KiB)

Na vrh