Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Cepljenja Moznost okuzbe?

Moznost okuzbe?

Pozdravljeni,

pred cca. tednom dni smo s kolegi imeli obisk enega izmed avstrijskih sauna klubov, kjer je možen tudi sex z dekleti. Po dolgem upiranju me je le ena lepotica prepričala, da greva v sobo. Sledilo je tuširanje, orala z njene strani brez kondoma, nato sex s kondomom. Tisti večer je bilo vse bp. Naslednji dan pa se je začelo zelo pogosto malce pekoče uriniranje in neprijeten občutek z rahlo rdečico na penisu. Danes je cca. 5 dan in uriniranje je enako kot prej, torej normalno brez pekočega občutka. Še vedno pa me draži glavica penisa in sicer na mestu kjer se pripenja kožica(občutek rahlega srbenja in kot bi peklo). Izcedka ni nobenega, samo draženje in srbenje. Bil sem pri svojem zdravniku, ki je naredil hitri test urina v katerem ni našel ničesar. Testiral sem se tudi na hiv,sifilis,hepatitis a,b,c ki pa so bili nereaktivni. Zanima me moznost okužbe s hiv preko oralnega odnosa in ostalih bolezni. Kolikor mi je znano so vsa dekleta testirana v takšnih klubih in pregledana. Kako naprej?

Hvala za nasvete.
Upora

Spoštovani, tvegnje za prenos HIV okužbe – kjer ona izvaja oralo vam (vi pa njej ne), je praktično nično. Testiranje neposredno po odnosu vam nikakor ne bo dalo rezultata, saj smo za večino povzročiteljev še v obdobju “okna” (obdobje, v katerem s preiskavami še ne moremo zaznati okužbe). Svetujem vam, da se z napotnico oglasite v ambulanti za spolno prenosljive okužbe.
Pri spolno prenosljivih okužbah klasično iščemo okužbo s sifilisom, gonorejo, klamidijo in ev. mikoplazmo.

Nina Pirnat, dr.med., spec.epid.

Najlepša hvala za hiter odgovor.

New Report

Close