Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Cepljenja želodčne težave

želodčne težave

Spoštovani;
moj deset letni sin že tretji večer bruha in toži o bolečinah v predelu trebuha. Zanimivo je, da je čez dan vse v redu z izjemo morda malo zmanjšanega apetita, zvečer pa se že tretji večer spopadamo z omenjenimi težavami. Včeraj sva bila zvečer na urgenci, kjer je zdravnik “ugotovil”, da “ne bo nč hudga, vlaknin dosti za mehko odvajanje” in da je izvid “u redu”. Meni, ki sem že tako bolj panične sorte mi po glavi roji vse od pojava celijakije do kaj hujšega. Če takole laično pogledam izvid se mi tudi ne zdi prav vse v redu, saj določeni parametri kažejo na vsaj malo anemičnosti…Prosim za odgovor strokovnjaka. Prvič pišem takole. K-Lkci:9,7 10″9/L, K-Erci:4,42 10″12/L, K.Hb :115g/L,
K-Ht:0,336-1, MCV: 76,1 fl, MCH:26,0 pg, MCHC: 342g/L, RDW:13,3%. K-trombociti 299 10″9/L,
MPV: 7,2fl, S-glukoza 5,9 mmol-L; S-sečnina:5,1mmol/L; S-kreatinin:38u/L, S.kalij:3,90 mmol/L. , S-natrij: 158mmol/L, S-kloridi:104mmol/L, S_CRP:0,5mg/L

Spostovani, izvid je ok, ni znakov vnetja, le hemoglobin je nekoliko nizji, kar pa s trenutnimi tezavami ni povezano

Nina Pirnat, dr.med., spec.epid.

New Report

Close