Najdi forum

Pozdravljeni,

jaz bi pa rada res iskreno mnenje, povratno informacijo in občutke pacientk, ki so operacijo (zmanjšanje) sramnih ustnic že opravile in tudi zdravnikov.

V smislu občutljivosti ali preobčutljivosti po operaciji, občutljivost-kdaj: pri sami hoji, športu, vožnji kolesa, ali samo pri spolnem odnosu? Če pri spolnem odnosu, ali je to v dobro (dobra občutljivost) ali slabo (slaba občutljivost, skelenje, bolečina,…).

Zanima me tudi ali se lahko bolečine po operaciji še konstantno pojavljajo, kar same od sebe, v mislih imam kakšno skelenje, špikanje ali kaj podobnega?

Zelo bom vesela natančnih informacij, lep pozdrav!

Pozdravljeni,

v naši ordinaciji imava skupaj z dr. Senčar Sabino izkušnje, da se za labioplastiko odločajo predvsem ženske, ki imajo težave pri spolnih odnosih, kolesarjenju, sedenju, itd.
Po posegu so bile vse pacientke zelo zadovoljne. Nimajo težav s senzibiliteto, špikanjem, trganjem, slabšim občutenjem pri spolnih odnosih in nimajo brazgotin.
Pri nas krajšamo sramne ustnice z laserjem, kar nam omogoča, da le zelo redko uporabimo šive in poseg opravljamo v lokalni anesteziji. Mislim, da je ravno v šivih problem, da so lahko kasneje prisotne motnje v senzibiliteti.

*** Lep pozdrav, Urška Bizjak Ogrinc Juna d.o.o. http://www.juna.si

Pozdravljeni,

pred 4 dnevi sem opravila poseg labioplastike. Operacija je potekala z laserjem in tudi veliko sivov je prisotnih. Dobila sem navodila,da moram po vsaki potrebi sprati z vodo in zamenjati higienski vlozek,kar tudi pocnem. Od vceraj pa me neznosno boli in pece..nekako nelagodno je vse skupaj. Kirurg je rekel naj kasneje mazem z npr.bepanthen kremo,vendar nevem kdaj priceti mazati. Ali moram pocakati da se sivi razgradijo ali lahko pricnem ze zdaj mazati? Hvala za odg in lp!

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni,

če imate težave je najbolje, da se obrnete na kirurga. Verjetno vas je tudi naročil na kontrolo. Tudi pri nas opravljamo labioplastike z laserjem, a zelo redko šivamo, če pa že, šive odstranimo najkasneje v štirih dneh, tako da menim, da bi bilo najbolje šive odstraniti.

*** Lep pozdrav, Urška Bizjak Ogrinc Juna d.o.o. http://www.juna.si

Pozdravljeni..hvala za odgovor. Na kontrolni pregled nisem narocena,ker je rekel da ni potrebe. Sivi so razgradljivi in dejali so mi da bodo ze sami odpadli lahko pa si malce tudi sama pomagam pri tem. Pricela sem mazati z bepanthenom in glede na to da je okoli sivov vse nateceno si po potrebi tudi hladim. Ne upam si nic tikati sama mi je pa resnicno cudno da ni kontrole😞

Pozdravljeni,

poklicite ga in se mu pridite pokazat. Vsak operater rad in je tudi dolzan pomagati pacientkam, cetudi je to samo nasvet ali tolazba. V nasprotnem primeru lahko pridete k nam in vam bomo odstranili sive in dali antibioticno mazilo ter ostalo kar bo potrebno glede na videno. Lahko pridete tudi danes ob 11.30.

*** Lep pozdrav, Urška Bizjak Ogrinc Juna d.o.o. http://www.juna.si

Najlepsa hvala za prijaznost. No sem ga le kontaktirala in mi je rekel,da je to normalno..naj le mazem in po 14 dneh naj bi se tudi sivi zaceli topiti. Hvala vam se enkrat in lp!

New Report

Close