Najdi forum

Pozdravljeni!

Zaradi srbenja spolovila (zunanje in notranje)pečenje spolovila (zunanje in notranje) sem zamenjala že 3 ginekologe in 2 dermatologa. Vsi so mi rekli da mi ničesar ni. Mene pa je srbelo spolovilo in peklo in bilo otečeno za znoret. Vsi testi brisi so bili negativni razen prisotnosti e coli in bakterije fecalis. To se mi je dogajalo skoraj 3 leta. Izcedek sem imela normalen razen občasno smrdeč. Ph vagine 7. Nato sem naletela na enega starejšega ginekologa ki mi je predpisal Efloran 3×1 tbl 7 dni. In Diflucan tableto.Ter mi povedal da moram uživati probiotike vaginalne vsak večer magar pol leta. Zato ker imam toliko časa vnetje. Občasno me je tudi srbel anus in večkrat sem imela driske. Sedaj s to terapijo je vse izginilo,srbenje in pečenje in oteklina. Tako sem vesela da sem po 3 letih končno zadihala da me tam med nogami ne srbi skozi 🙂 .Pomislila sem že na lichen. Stara sem 39 let,menstruacijo imam redno.Kako je mogoče da brisi niso pokazali nič ? Kako da ginekologi niso nič opazili? Kaj mi vi še svetujete ?

Hvala

Pozdravljeni,

veseli me, da vam je sedaj po tej terapiji bolje. Enterofecali in e. colli lahko povzročata takšne težave in sta občutljiva edino na Efloran. Lichen verjetno ne bo, če vam je antibiotik pomagal.

*** Lep pozdrav, Urška Bizjak Ogrinc Juna d.o.o. http://www.juna.si

New Report

Close