Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Intimna nega in zdravljenje vaginalnih okužb Srbenje spolovila in pekoč občutek

Srbenje spolovila in pekoč občutek

Pozdravljeni!

S to mojo težavo se borim skoraj že 3 leta. Bila sem pri večih ginekologih in dermatologih ne najdejo nič. Ginekologinja me je nazadnje celo zelo nadrla. Mene namreč srbi spolovilo in občasno peče. Srbenje ni stalno prisotno. Pride in gre. Srbi me tudi v notranjosti nožnice ne samo zunanje spolovilo tudi v notranjosti. Kupila sem si vse sort kreme a ni bilo učinka. Sedaj pa sem poskusila z kokosovim oljem ki mu primešam par kapljic čajevca ter tudi na tampon dam par kapljic. In to meni zelooo pomaga. Oz simptomi za nekaj ur izginejo ne srbi in ne peče več. To sedaj počnem tretji dan. Zelo sem vesela da mi kaj pomaga. Mi lahko tudi vi kaj svetujete zakaj je prišlo da srbenja spolovila? Najlepša hvala

Pozdravljeni,

srbenje in pečenje spolovila je lahko povezano tudi z avtoimunim obolenjem lichen sclerosus. To je potrebno resno jemati in ustrezno zdraviti, saj je kronično napredujoča bolezen, katere vzroka ne moremo pozdraviti.

*** Lep pozdrav, Urška Bizjak Ogrinc Juna d.o.o. http://www.juna.si

New Report

Close