Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Intimna nega in zdravljenje vaginalnih okužb Vnetje, ki traja več kot 1 leto?

Vnetje, ki traja več kot 1 leto?

Spoštovani,
Pred cca 14 meseci sem dobila bolj intenziven izcedek kot sicer. Odkar se spomnim imam neka vnetja. Ginekologinja mi je predpisala razne antibiotične kreme itd., vedno brez učinkov. Torej 14 mesecev že vsak dan (in noč) nosim dnevne ščitnike. Izcedek je temnejše barve, rumenkast do rjavkast, vonj kot… ne vem… po neumitem, težko opredelim ta smrad. Preizkusila sem že zdravila za glivične okužbe in za bakterijske vaginoze,… Ne pomaga nič. Bila sem pri ginekologinji, povedala kakšen problem imam, vzela mi je bris, ki je BP, dala neko kremo in to je to.
Obstajajo kakšni posebni pregledi, testiranja (kaj, kje?)?
Prosim za nasvet, mnenje…

Pozdravljeni,

glede na to, da ste že vse poskusili bi bil sedaj čas, da uporabljate čim manj “kemije” in toplo vam odsvetujem dnevne vložke, saj vam poslabšujejo stanje, ker zadržujejo vlago.
Če je ginekologinja naredila mikrobiološki bris in je negativen, potem bolj natančnih brisov za patogene bakterije nimamo. Virusne infekcije pa ne povzročajo takšnih izcedkov.

*** Lep pozdrav, Urška Bizjak Ogrinc Juna d.o.o. http://www.juna.si

New Report

Close