Najdi forum

Vnetje sečil in maternice

Pozdravljeni . Pred tremi tedni sem dobila cudne bolecine v spodnjem delu trebuha in svez krvavi izcedek. Zadrzali so me v porodnisnici kjer so me pregledali z vag. Ultrazvokom in rekli da gre za vnetje maternice in secil. Imam stalnega partnerja in jem kon.tabl 7 let stara sem 23. V bolnici sem dobila klindamicin intravenozno in naslednji dan sla domov in recept za makrobid katerega ni v slo. V lekarnah nekaj casa in srm zato dobila primotren. Sedaj po 3 tednih imam se vedno po spolnem odnosu rahle bolecine v noznici in vceraj samo rahel krvavi sluz ko sem se obrisala. Uporabljam tudi multigin . Na vlozku se mi ces dan naredi svetlo rumen izcedek ki ga pa na papirju ne opazim ko grem na vc. Pri 16 letih so mi odstranil genitalne bradavice ki se od takrst niso ponovile. Zadnji bris za pap sem imela malo manj kot 3leta nazaj. Zanima me ce bi ginekolog z vaginalnim uz videl raka na maternicnem vratu ali kje drugje . Ali se mi vnetje ni dobro pozdravilo in ni razloga za paniko. Imam tudi cuden obcutek ko me tisti na vodo. Pregled imam sele 1.3 in me zelo skrbi da bi imela raka na mv .
Najlepse se vam zahvaljujem
Anja

Pozdravljeni,

zaradi prebolelega vnetja nožnice imate lahko bolj ranljivo sluznico in ob spolnem odnosu lahko zakrvavi. Da vas pa še vedno boli, ko greste na vodo, je pa lahko, da imate še vedno uroinfekt, saj Primotren ni dobra zamenjava za Makrobid in je možno, da vam Primotren vnetja mehurja ni pozdravil.
Rak materničnega vratu ne morremo odkriti z uz, pri pregledu ga lahko odkrijemo brez kolposkopa in če brisa ne odvzamemo samo, če bi bil že zelo razraščen. Začetne stopnje lahko odkrijemo le z PAP brisom. Sicer mislim, da ni skrbi, da bi imeli raka materničnega vratu.

*** Lep pozdrav, Urška Bizjak Ogrinc Juna d.o.o. http://www.juna.si

New Report

Close