Najdi forum

LPSC OPERACIJA

Pozdravljeni. Stara sem 23 let. Od 12.12.2017 sem trpela za bolečinami v desnem jajcniku. Začelo me je zbadat,krči,čudni filingi.. namreč tisti dan sem odšla do urgence,kar niso nic ugotovili..čeprav sem krvavela. Sem se vrnila čez teden dni nazaj in to k novi ginekologinji,katera je ugotovila ciste in neke bradavice,češ to bo izginilo samo od sebe. Bolečine so se stopnjevale,tako daleč da sem že dobila vnetje nožnice in ta zadnji dan to je bilo 6.1.2018 nisem več morala hoditi! Zelo žalostno :/. Sem šla 3x na urgenco in svaka čast zdravniku kateri je ugotovil kaj se dogaja z mano. Ostala sem v bolnici,ker sta bila oba jajcnika vneta vred z jajcevodom. Rekli so da bom imela lpsc operacijo ker se je gnoj razlil po celi trebušni votlini in po jajcniku ter jajcevodu. Po operaciji je blo vredu razen da so mi rekli da sta se jajcnika zmeraj vneta,zato moram jemat aminokislav.. Zdaj me pa zanima: 10.1.2018 sem imela operacijo,do 26.1.2018 je bilo dobro,sedaj me pa spet začel boleti desni jajcnik. Zelo me skrbi,da se spet ni naredil gnoj.. kaj mislite vi? Začelo me ščipat spet :/ ali je res da se to v notranjosti celi ali pa je še vneto pa bo potrebno nadaljevati z antibiotiki? Lp,sara.

Pozdravljeni,

bolečine po operaciji se bodo lahko večkrat pojavljale. Mogoče brazgotine, ki vlečejo npr. ob ovulaciji, a seveda je potrebno ugotoviti, da ni kakšno vnetje (ni nujno, da imate povišano temepraturo, bolečina je stalna). Torej, če vas boli pojdite do ginekologa ali operaterja in naj presodi o ev. vnetju.

*** Lep pozdrav, Urška Bizjak Ogrinc Juna d.o.o. http://www.juna.si

New Report

Close