Najdi forum

Lepo pozdravljeni.
Imam vprasanje glede virusa HIV. Pred dvema letoma in pol sem imela vec spolnih partnerjev, z dvema sem imela nezasciten spolni odnos. En teden po nezascitenem spolnem odnosu z prvim fantom sem dobila vnetje grla brez vročine, vendar sem angino prebolela že 1teden nazaj, vsako poletje dobim angino in morda se nisem dobro pozdravila od prejšnje zato se je vrnila. Je možno da bi bila ta angina simtom hiva? Malo sem brala na internetu in je pisalo da zboliš 2-4tedne po okužbi z simptomi kot so vrocina,vneto grlo,nocno potenje… od vsega nastetega sem imela samo vneto grlo. Zbolela sem v manj kot enem tednu po spolnem odnosu. Zadnje 2leti in pol imam malo težav z driskami ampak nic posebnega. Pol leta po odnosu sem dobila probleme pri menstruaciji. Do takrat nikoli nisem imela problemov z menstruacijo, imela sem normalno kolocino izlocene krvi, popolnoma brez bolecin zdaj pa imam manjso kolicino krvi in hude bolecine v trebuhu. Zdi se mi cudno ker je bilo prej vse normalno. Nikoli nisem opazila kakšnih izpuščajev. Nad prsmi imam trenutno 2 mozolja, ampak lahko bi bil tudi izpuscaj. Ali hiv izpušaj srbi ali ne? Pojavila pa se mi je se ena tezava za katero me je najbolj strah da imam hiv in sicer mislim da imam demenco. Kar naprej pozabljam,grem v sobo in pozabim zakaj sem tja sla, ko se s kom pogovarjam sredi zgodbe pozabim o cem govorim. Tudi pozabim ali sem si ze umila zobe ali ne zato si jih tudi veckrat umijem, ne spomnim se ali sem zaprla okno ali ne in zelo sem zmedena. Ko sem malo gledala po internetu sem zasledila da je lahko za demenco kriv tudi hiv in skoraj me je zadela kap. Naj bi bila aids demenca komplex se pravi ce sem okuzena z hivom in imam demenco se mi je ubistvu zacel aids? V teh dveh letih in pol sem zbolela le poleti 2016 spet za angino ampak kot sem ze napisala za angino zbolevam vsako poletje ze od otrostva. Med letom nisem bila nic bolana, niti enkrat letos poleti pa še niti angine nisem dobila. Nimam potenja ponoči, nimam izpuscajev, bolana nisem bila že od poletja 2016 ampak skrbi me demenca. Ze dve leti zivim v strahu da sem okuzena. Naročila sem se na testiranje ker želim vedeti resnico. Kaj mislite kaj lahko pričakujem od rezultatov? Imam komaj 18 let in nočem imeti hiva. Za odgovor vam bom zelo hvaležna.

Pozdravljeni,

mislim, da so vaše skrbi odveč, a najbolje, da počakate na rezultate.

*** Lep pozdrav, Urška Bizjak Ogrinc Juna d.o.o. http://www.juna.si

New Report

Close