Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Intimna nega in zdravljenje vaginalnih okužb Izpuscaji na noznoci ter pekoc obcutek

Izpuscaji na noznoci ter pekoc obcutek

Pozdravljeni.
Že 12 dni imam zelo gost, bel izcedekmiz noznice, ki pa ima tudi malo drugacen bolj močen vonj kot ponavadi.
Čez nekaj dni me je začela nožnica zelo peči ter srbeti ter postala rdeča ter kakor da bi bila malo otečena.
Včeraj sem pa opazil na sramih ustincah 3 kot nekakšne zelo majhne mazoljčke (rdeče pikice z belim v sredini), nožnica še bolj boli, ter peče pri uriniranju.

Mažem s kremo Canesten že 5 dni vendar stanje ne gre na bolje. Nimam glavobolov, bezgavke so v redu.
Imam partnerja že 3 leta.
Gre mogoče za herpes? Herpesa na ustnici nisem imela še nikolo, prav tako nimam težav z aftami. Kje bi lahko herpes staknila glede na to da v 3 letih s fantom ni bilo nikoli težav.

Sem kar malo obupana in me zelo skrbi. Jutri pokličem v samoplačniško ordinacijo za brisz.

Hvala za odgovore.

Pozdravljeni,
pri herpes inf. običajno ni izcedka, ki bi imel neprijeten vonj in tudi izpuščaji so drugačni. Tufi glivična okužba ni, tako da Canesten ni zdravilo izbora. Najbolje, da se res testirate, a po kliničnem občutku boste potrebovali antibiotik za bakterijsko infekcijo.

*** Lep pozdrav, Urška Bizjak Ogrinc Juna d.o.o. http://www.juna.si

New Report

Close