Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Intimna nega in zdravljenje vaginalnih okužb Srbeca vagina in bolecina med anusom in vagino

Srbeca vagina in bolecina med anusom in vagino

Pozdravleni,
Stara sem 20. In zanima me kaj bi lahko to bilo, da me po spolnem odnosu s partnerjem, kjer ne uporabljava zascite, takoj zacne srbeti med sramnima ustnicama, tudi sicer me srbi. Zdaj sem pa tudi opazila belo izboklino , ki je tanka in dolga priblizno 1cm vmes med anusom in vagino. Imam cuden obcutek v danki, kjer imam tudi rahlo bolecino in malce me tudi srbi in pece, cutim pa kot nekaksno napetost. Imam tudi malo kiselkast vonj in navaden beli tok iz vagine, menstruacije imam redne in z jajcniki ni nic narobe, kot je rekla ginekologinja , ko sem bila na pregledu meseca septembra. Je moznost spolne prenosljive bolezni? Res me zanima, saj ima moja ginekologinia zelo dolgo cakalno dobo, ce le stvar ni nujna. Vcasih me pa tudi zbada na desni strani na hrbtu v spodnjem delu, akoraj tako, kot da bi me hotele boleti ledvice. Blato odvajam redno in nisem zaprta.
Lp

Pozdravljeni,

spremembe na perineju so lahko tudi razpoke, ki se zacelijo s krastico. Lahko imate kakšno vnetje nožnice. Potrebno bi bilo narediti bris nožnice, če so spremembe neznačilne. Verjetno brez pregleda, če imate težave, ne bo šlo.

*** Lep pozdrav, Urška Bizjak Ogrinc Juna d.o.o. http://www.juna.si

New Report

Close