Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Intimna nega in zdravljenje vaginalnih okužb Velike kolicine belega izcedka

Velike kolicine belega izcedka

Pozdravljeni,
Ze 4-5 mesecev mi nastaja tezava pri spolnem odnosu, saj je vedno prisoten na velike kolicine belega toka oz. Belega izcedka,ki je zelo motec.
Obcutek je kakor da se mi nabira notri in ob prodiranju se izlije v veliki kolicini na mozev spolni organ in drugje. Motece je saj ko si pobrisem potem nastane suha noznica in bolec spolni odnos .. pri ginekologinji sem bila vendar njeno mnenje je da sem v letih katero zensko telo ima najvec izcedka (22 let), da je to normalno. Vendar vem kaj je normalno in kaksen mora biti izcedek.
Na sreco me ne srbi in ne smrdi, vendar obcasno imam probleme z pekocim urinom.

Uporabljala sem dosti krem, ki naj bi to pomagalo vendar brez uspeha. Bris imam cez dva meseca. Naj pocakam do takrat ali mi priporocate kaj za uporabo.

Pozdravljeni,

tudi jaz sem mnenja, da je to normalno. Ob spolnem draženju imajo nekatere ženske več izcedka kot druge, ker se lahko sprošča ob draženju točke G (to je ženska prostata) in nekatere imajo celo izliv (podobno kot moški).
To je sicer povsem zdravo. Če izcedek ne povzroča pečenja, srbenja ali nima vonja, je povsem normalen.

*** Lep pozdrav, Urška Bizjak Ogrinc Juna d.o.o. http://www.juna.si

New Report

Close